• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • O nas

  Anywhere.pl jest tym, czym była prasa lifestyleowa przed internetem. Rozmawiamy z najciekawszymi ludźmi, fotografujemy ich, by przedstawić Was sobie wzajemnie. Zabieramy Cię na wycieczki w najmniej i najbardziej oczywiste miejsca. Możemy Ci towarzyszyć podczas imprez kulturalnych, sportowych, na pokazach mody czy przy wyborze nowego samochodu. Możemy to wszystko, bo jesteśmy wszędzie tam, gdziekolwiek jesteś Ty.

  Anywhere.pl to dużo więcej niż tylko portal. To Lotniskowa Platforma Medialna składająca się z pięciu miesięczników, ukazujących się w sumie w ponad 30 tysiącach egzemplarzy na pięciu polskich międzynarodowych lotniskach na zasadach wyłączności oraz magazynu „+48 Magazine” – skierowanego na rynki skandynawskie.

  To także ich szeroka dystrybucja elektroniczna z wykorzystaniem bardzo innowacyjnych rozwiązań – bramek Wi-Fi oraz tabkiosków. To ponad 300 000 użytkowników miesięcznie, szukających wieści ze świata mody, designu, kultury i biznesu. To wszystko zebrane razem to właśnie Anywhere.pl.

   

  kontakt: biuro@anywhere.pl

   

  Reklama
  reklama Anywhere