ONA

NAJNOWSZE

Reklama

W SZUMINIE

FOTOGRAF: PIOTR CZYŻ, bohaterka sesji: Misia Furtak, Stylizacje: Mateusz Kołtunowicz, Makijaż: Małgorzata Jagielska, Produkcja: Katarzyna Zielińska, Pomoc w realizacji sesji: Paulina Serwatka, Piotr Wilkowski

TRZECH WSPÓŁCZESNYCH FOTOGRAFÓW BEAUTY, KTÓRYCH MUSISZ ZNAĆ

nspirację zacznijmy od wybitnego polskiego nazwiska: Piotr Stokłosa. Absolwent iberystyki na UJ, szkołę fotografii ukończył w Wielkiej Brytanii i bez znajomości francuskiego rzucił się na głębokie wody paryskiego świata mody. Dzięki rozsądnemu podejściu do biznesu i mądrze kierowanej ścieżce kariery aktualnie mieszka i pracuje w Paryżu, a w Polsce reprezentowany jest przez agencję Warsaw Creatives.

BĘDZIEMY GENDEROWO PŁYNNI?

Niegdyś 1/5 boysbandu One Direction. Idol nastolatek, uśmiechnięty chłopiec w dresach z burzą kręconych włosów. Dziś rockman, którego muzyka bije wszelkie rekordy popularności. Harry Styles specjalizuje się również w odważnych lookach rodem z lat 70. i łamaniu konwenansów. Eksperymentuje, szokuje i wytycza kierunek. Ostatnio furorę robi jego sesja w kobiecym stroju baletowym. Niektórzy uważają go za nową ikonę mody męskiej. Mają rację?

GALERIA

Reklama