O nas

O NAS

Dziękujemy, że jesteś tu! Pozwól, że się przedstawimy. Nazywamy się ANYWHERE.PL – Platforma Medialna. Naszą pasję na rynku mediow, marketingu i komunikacji rozwijamy od wielu lat, z ogromnym naciskiem na tworzenie publikacji opartych o świetny obraz, słowo i ciekawego człowieka. Zapraszamy na nietuzinkowe wywiady, świetnych felietonistów, teksty podrónicze, kulinarne, modowe, design, moto, biznes, mnóstwo kultury, sztuki, sesje zdjęciowe, a także ogromną ilość materiałów video.
Wykorzystując przestrzeń profili społecznościowych, obszar naszej strony internetowej oraz zasieg lotnisk współrpacujacych z nami, docieramy do wszystkich zainteresowanych naszymi treściami. Ogromną zmianą w kontakcie bezpośrednim z naszym Czytelnikiem na lotnisku była decyzja wycofująca wydania papierowe magazynów lotniskowych. W ich miejsce wprowadziliśmy nową technologię zastępującą w 100% formę tradycyjną. Na lotniskach (7) zostały wprowadzone specjalne laminaty graficzne zawierające kodowane Tokeny, pozwalające pobrać najnowsze wydanie magazynu odpowiednio dla każdego Portu. Miesięczniki NFC nie zmieniły swojej formy, objętości oraz zawartości merytorycznej. Grafiki NFC zostały umieszczone w strefach Schengen, non-Schengen, strefie ogólnej oraz przylotach.
Pobór magazynów JEST bezpłatny, JEST bezdotykowy, JEST policzalny, NIE wymaga aplikacji.
Usługa działa na systemach iOS i Android. Transmisja to tylko kilka sekund. Nowa technologia pozwala połączyć w sieć wszystkie lotniska w tym systemie, a ponadto kontrolować ilość poboru w podziale na lotnisko oraz globalnie, a co najważniejsze – pozwala na „budowanie” treści do ostatniego dnia przed publikacją. Ważnym argumentem dot. współpracy z nami jest fakt, iż materiał publikowany na lotniskach, poza wywiadami okładkowymi oraz wkładką lotniskową, jest stały, co oznacza, że każdy nasz partner biznesowy publikujący treści jest widoczny na wszystkich lotniskach posiadających system NFC. Warto nadmienić, że tego typu rozwiązanie skutecznie wdrażamy już w hotelach, restauracjach, klinikach oraz innych miejscach w przestrzeni miejskiej, a ostatnio na peronach i dworcach Szybkiej Kolei Miejskiej Trójmiasto a to jest dopiero początek nowej drogi 🙂
Pokazując się zatem na naszej platformie, uzyskujesz dostęp do wyselekcjonowanej grupy klientów, koneserów dobrych tresci. To także dostęp do 7 ekskluzywnych magazynów lotniskowych, gdzie Twoja reklama znajdzie się w miejscu bez konkurencji, a dodatkowy aspekt dwujęzyczności portalu oraz magazynów sprawia, że o Twojej marce dowie się także klient międzynarodowy. Inwestycja w naszą platformę medialną to zatem inwestycja w jakościowego klienta. Zapraszamy do współpracy i życzymy miłej lektury.

ZOBACZ NASZĄ OFERTĘ

KONTAKT

Marcin Ranuszkiewicz
Wydawca/Producent
marcin@anywhere.pl
Angelika Balbuza
Asystent Producenta/Wydawcy
m. 882-072-755
angelikabal@anywhere.pl
Katarzyna Świacka
Dyrektor ds. Komunikacji i PR/Producent
m. 515-842-053
katarzyna@anywhere.pl
Jakub Wejkszner
Redaktor naczelny
jakubwejkszner@anywhere.pl
Anna Dylicka
Advertising Broker
m. 694 495 889
Anna.dylicka@miya.com.pl
Anna Kapusta
Sales Manager
m. 696 920 542
aniakapusta@anywhere.pl
Paulina Dudzik
Brand Manager
paulinadudzik@anywhere.pl
Ola Garlej
 Redaktor Prowadząca FOR HER
olagarlej@anywhere.pl
Katarzyna Paczóska
Redaktor
katarzynapaczoska@anywhere.pl

Zobacz jak działa pobieranie magazynów w miejscach NFC (lotniska + przestrzeń miejska)