Rafał Mohr

Ciężka była jego droga do aktorstwa, a i dziś nie jest łatwo. Rafał Mohr jeszcze do niedawna nie wiedział, czy chce być aktorem, bo mnóstwo w tym zawodzie rzeczy, które mu nie odpowiadają.

„Jakiś czas temu zacząłem się zastanawiać, czy aktorstwo to jest to, co umiem robić najlepiej, albo to, co chcę do końca robić. Oczywiście doszedłem do wniosku, że tak, teraz już tak. Ale z tą wiedzą, którą mam teraz, gdybym miał taką możliwość, to nie wiem, czy nie zaryzykowałbym jakiegoś innego zawodu”.

Rafał opowiedział nam o wadach i zaletach showbiznesu, dążeniu do celu i o tym, co się zmieniło przez te wszystkie aktorskie lata.

„Do pewnego momentu byłem bardzo impulsywnym człowiekiem i zawsze wydawało mi się, że stuprocentowy i dopięty na ostatni guzik profesjonalizm jest czymś najlepszym. Szedłem do celu po trupach, nie patrząc na to, że po drodze są ofiary w postaci mojego źle odebranego zachowania albo jakiejś przypadkowej kłótni. Tak naprawdę to jest gówno prawda. Źle myślałem. Teraz mam już tę świadomość. O co należy walczyć? Należy walczyć o dobre role, o ludzi i dobre relacje z nimi”.

Przed Wami fragment wywiadu z naszym gościem!

 

 

Ekipa
Rozmawiał:
Aleksandra Budka
Produkcja:
Marcin Ranuszkiewicz
Fotografie:
Monika Szałek
Kamery:
Jakub Sobótka
Montaż:
FUSION8MEDIA
Make-up:
Anna Choppard