Paweł Domagała

Wiadomo nie od dziś, że praca aktora wymaga poświęceń. A Paweł Domagała poświęca się podwójnie – i na planie, i w życiu prywatnym, aby spełniać marzenia. Niedawno, po wielu latach wyrzeczeń wydał swój pierwszy album „Opowiem Ci o mnie”.

„Ta płyta to przekrój mojego życia. Jest na pewno melancholijna, nostalgiczna, ale czy smutna? Tego bym nie powiedział. Według mnie jest w niej taka iskierka odczuwalnej nadziei. Poza tym ja tak się cieszę, że wydałem tę płytę, że sama radość z jej powstania być może sprawia, że słuchając czuję większe szczęście. A nawet jeżeli bije od niej smutek, to jest jasny smutek, prowadzący ku radości”.

Paweł z muzyką związał się późno, ale nie czuje się „późnym debiutantem”. Chciałby debiutować wiecznie, zaczynać za każdym razem od nowa.

„Chciałbym w sobie zachować wiecznego debiutanta, ciągle od nowa nad czymś pracować. Do drugiej płyty, którą będziemy robić, pragnę podejść tak, jak do pierwszej. Do każdego filmu podchodzę tak, jak do pierwszego, do każdej sztuki teatralnej tak, jak pierwszy raz, w czerwcu będę pierwszy raz reżyserował. Robienie czegoś pierwszy raz, zachowanie takiej frajdy i świeżości – to mnie napędza”.

Przed Wami fragment naszej rozmowy w formie video.

Ekipa
Rozmawiał:
Aleksandra Budka
Produkcja:
Marcin Ranuszkiewicz
Fotografie:
Monika Szałek
Kamery:
Jakub Sobótka
Montaż:
FUSION8MEDIA
Make-up:
Anna Choppard’d