Marcin Prokop

Było ich dwóch. Jeden – wcale nie niski, drugi – nadzwyczaj wysoki. Wywiad tym razem nietypowy, bo porozmawiali sobie projektant mody Rodrigo De La Garza i nasz „właściwy” gość, ulubiony dziennikarz i prezenter Polaków, Marcin Prokop. Ale, ale, tym razem to ten pierwszy przepytywał tego drugiego.

„To mój drugi wywiad. Pierwszy przeprowadziłem z Alessandrą Ambrosio. Teraz twoja kolej. 2:0 dla mnie. Moje pierwsze pytanie: jak Marcin Prokop stał się Marcinem Prokopem? Zawsze mnie to zastanawiało...” – Rodrigo De La Garza.

Pytań było oczywiście więcej. Dowiedzieliśmy się między innymi, jak Marcin został (nie)dziennikarzem, czy miałby szansę w branży porno i dlaczego nie przejmuje się krytyką.

„Myślę, że zawsze byłem odporny na opinie innych, bo to, czego zawsze najbardziej chciałem, to być sobą, nie projekcją oczekiwań innych. To naturalnie zrobiło ze mnie outsidera, nie tylko ze względu na to, że byłem znacznie wyższy od innych, a więc inny. Często krytykowano mnie za moje wybory, bo zanadto się wyróżniałem”.

Rodrigo, jak na drugi wywiad, wyciągnął z Marcina sporo informacji. O coachingu, nowej książce i podróżach, a tymczasem mamy dla Was krótki backstage z planu zdjęciowego. Zapraszamy!

Ekipa
Rozmawiał:
Rodrigo De La Garza
Produkcja:
Marcin Ranuszkiewicz
Fotografie:
Monika Szałek
Kamery:
Makary Janowski
Make-up:
Joanna Łukijańczyk
Miejsce nagrania:
Warszawa
Zobacz więcej materiałów

Kliknij na materiał, aby zobaczyć jego zawartość.