Kombi

Połączyła ich Mława, jeszcze bardziej scaliło Trójmiasto, w którym powstało Kombi. Później pojawiła się Agnieszka Chylińska, z którą stworzyli grupę O.N.A. Grzegorz Skawiński i Waldemar Tkaczyk są obecni na polskiej scenie muzycznej od czterdziestu lat, raz na wozie, raz pod wozem.

„Z perspektywy lat pamięta się dobre rzeczy i te czterdzieści lat nawet nam wydaje się pasmem sukcesów. Ale faktycznie były lata, w których nie graliśmy nawet przez pół roku, czekaliśmy, robiliśmy próby z jakimiś zespołami... To były ciężkie okresy” – Waldemar Tkaczyk.

„Graliśmy. Ale nie starczało do pierwszego. Były takie momenty, przeżyliśmy je. Czasami faktycznie ludzie mówią: «To jest wielkie pasmo sukcesów!». Tak, ale nie widać tych dziur pomiędzy. Nie widać tego, bo showbiznes to osiągnięcia, wyżyny. Rzadko kto spowiada się z tego, co mu nie wyszło” – Grzegorz Skawiński.

A w międzyczasie śpiewali „Słodkiego miłego życia”, bo przecież zawsze warto robić swoje i walczyć o siebie. Dlatego dzisiaj możemy słuchać Kombii, a ich piosenki zna każde „Pokolenie”. Nam opowiedzieli o swoich początkach i o tym, jak przeżyć w brutalnym świecie showbiznesu.

Przed Wami – krótki backstage z sesji zdjęciowej!

Ekipa
Rozmawiał:
Jakub Milszewski
Produkcja:
Marcin Ranuszkiewicz
Fotografie:
Tomasz Sagan
Kamery:
Mateusz Pieniążek
Make-up:
Dalia Kroplewska
Miejsce nagrania:
Soho / Sopot
Zobacz więcej materiałów

Kliknij na materiał, aby zobaczyć jego zawartość.