Jankes

Krzysztof Jankowski wykręcił nasz świat do góry nogami! Słynny Jankes, prezenter Radio Eska i EskaTV, porzucił dla nas swój mikrofon i audycję „Ranne Ptaki” i opuścił na chwilę swoje radiowe studio.

„W radiu się nie pracuje. W radiu się jest. Tej profesji nie można zakwalifikować do normalnej pracy. To tak, jakbyś codziennie przychodził do przyjaciół na kawę, pogadać i posłuchać muzyki. Oczywiście wkładamy w to również mnóstwo wysiłku, w zależności od tego, co się dzieje i co trzeba zrobić. Zdarzają się nerwy i zgrzyty z fajerwerkami, ale to normalne, bo tam, gdzie człowiek, tam i cyrk. To zwykłe elementy życia”. 

Postanowiliśmy wyciągnąć z Jankesa trochę informacji o tym, jakie były jego początki w Gorzowie Wielkopolskim i jak znalazł się tam, gdzie jest dzisiaj. Wiemy już jak pracuje, a nawet o której wstaje i o której chodzi spać. Dowiedzieliśmy się też, że nasz ulubiony radiowiec ma dwie twarze:

„Jest kilka jankesowych wersji. Dwie przodują. Jest ten radiowo-telewizyjny, wykręcony, drugi udomowiony, spokojny, wyczilowany, który słucha muzyki poważnej”. 

My zdecydowanie poznaliśmy wersję numer 1 i taką właśnie Wam pokazujemy w kulisach naszej sesji zdjęciowej. Chcecie lepiej poznać Jankesa? Przeczytajcie wywiad na anywhere.pl!

Ekipa
Rozmawiał:
Jakub Milszewski
Produkcja:
Marcin Ranuszkiewicz
Fotografie:
Monika Szałek
Kamery:
Rober Rawski
Make-up:
Anna Choppard’d
Miejsce nagrania:
Warszawa
Zobacz więcej materiałów

Kliknij na materiał, aby zobaczyć jego zawartość.