ANYWHERE          TV           REDAKCJA

AUTORZY

Karolina Kołodziejczyk
Pisze, bo bez tego nie wyobraża sobie dnia. Na co dzień pracuje w reklamie, pochłania duże ilości pizzy neapolitańskiej i przemierza Warszawę na longboardzie. Jeżeli akurat jest na miejscu, bo całkiem możliwe, że ruszyła w trasę ku kolejnej przygodzie.
Aldona Zawada
Turecka psychodelia, sufizm, filmy Fatiha Akina, tatuaże, ucieczka w książki, Warszawa. W tym wszystkim adoptowany pies, stara kocica, rower, życie. W tle słychać muzykę z gramofonu. 
Julia Trojanowska
Kocha książki z drugiej ręki, psy ras wszystkich i polskie góry. Zafascynowana ludźmi, rysunkami na ciele i każdym aspektem szeroko pojętej kultury. Soundtrackiem do jej życia jest „Channel Orange”, a najgłośniej śmieje się przy „Ewa chce spać”.
Bożena Giszter
Miłośniczka zwierząt i podróży - tych mniejszych i większych. Dobrze rozumie drugiego człowieka, stąd pasja do dziennikarstwa. Z zawodu marketingowiec.
Joanna Rembowska
Antropolog kultury. Łodzianka. Akumulatory ładuje w Krakowie. Pasjonatka słowa. Pisanego i mówionego. Na co dzień dobra herbata i książka, najlepiej reportaż. I włoski, w każdej ilości. Na nie co dzień teatr. Na każdą porę czarny humor.
Daria Bahlai
Dziennikarka, autorka filmów dokumentalnych krótkiego metru, założycielka bloga The Culture Lover’s Guide. Pisze o modzie i sztuce. Dzieciństwo spędziła za kulisami teatru, przez co zakochana jest w każdej formie sztuki. Mówi w pięciu językach.
Patrycja Zwolińska
Idealistka i wielka marzycielka. Zakochana w naturze, jodze, świadomym jedzeniu i ekologii. Wyciszenie oraz swój mały, wielki świat odnajduje na górskich, dzikich szlakach. Zafascynowana Afryką i Azją wędrowczyni, rozkoszująca się w poezji i literaturze.
Magdalena Bremer
Graficzka bez dyplomu ASP, fotografka bez skończenia szkoły, kucharka bez tytułu. Szukająca siebie zawsze na kontrze. Nie mieszcząca się w żadnych znanych powszechnie normach, codziennie szukająca swoich własnych.
Angelika Balbuza
Ukończyła kurs z organizacji i prowadzenia kampanii reklamowej, obecnie studiuje prawo i zarządzanie w sektorze mody. Uwielbia książki i wszystko co pozwala poszerzać jej horyzonty myślenia. Jej misją jest walka z wyidealizowanym i uprzedmiatawianym wizerunkiem Kobiety w mediach.
M.
Dzwudziestopięcioletnia dziewczyna, która rzuciła wszystko i wyjechała do USA. Bezimiennie opisuje swoje podróże - nie tylko te po szerokościach i długościach geograficznych Ameryki, ale głównie te przeżyte wewnątrz.
Paulina Junko
Iberystka. Warmiaczka, warszawski słoik, obywatelka świata. Pisze, kiedy tylko może. Czasami tłumaczy, zawsze coś czyta. Za kółkiem przeklina w pięciu językach, ale najbardziej jednak lubi po polsku. 
Magdalena Rączka
Dusza artystyczna starająca się być perfekcjonistką w świecie odpowiedzialnych i monotonnej dorosłości, do której nie bała się wejść przez swoje wrodzone ambicje i chęć poznania nowych, często skrajnie od siebie różnych dziedzin życia".
Małgorzata Rybak
Absolwentka kulturoznawstwa, księgarka kameralna. Zainteresowania: moda, sztuka nowoczesna, literatura. Człowiek miasta, ale czasem musi pojechać do lasu. 
Anna Gajewska
Krytyk filmowy i teatralny. W domu ma więcej walizek niż mebli. Uwielbia literaturę, interesuje się szeroko pojętą kulturą, kocha zwierzęta. W wolnych chwilach tańczy i gotuje, najlepiej dania z różnych stron świata i koniecznie wegetariańskie. 
Alicja Kubów
Wrażliwa na piękno sztuki i przyrody. Od zawsze fascynuje ją przeszłość, począwszy od starych ubrań, po filmy i muzykę. Ciekawa świata i człowieka, kiedy tylko może wyrusza na wielogodzinne spacery po mieście i na łonie natury.
Alicja Janik
Szuka inspiracji we wszystkim co ją otacza. Uwielbia niebanalne wnętrza, lata 90. i podcasty true crime. Zakochana od lat we Wrocławiu. Miłośniczka dobrego kina i muzyki na żywo. Otacza się książkami, plakatami i świeczkami sojowymi. Lubi szwendać się po mieście, zadawać pytania i zabierać się na randki.