• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Focus na Pomorze

  2018-12-27
  Bez względu na charakter i okoliczności odwiedzin nad morzem sieć hoteli Focus oferuje wysoki standard usług w świetnej lokalizacji.

  Prężnie rozwijająca się w Polsce sieć Focus Hotels zaprasza do poznawania Trójmiasta. Świetnie zlokalizowane placówki hoteli ugoszczą zarówno pracujących, jak i turystów, oferując nowoczesne usługi o wysokim standardzie w atrakcyjnej cenie. 

  Hotel Premium Gdańsk to nowoczesny hotel 4-gwiazdkowy w pobliżu dworca kolejowego Gdańsk Wrzeszcz, Galerii Metropolia i atrakcyjnego turystycznie Dolnego Wrzeszcza. Z hotelu do Sopotu dojedziemy w kwadrans, szybko dotrzemy też na lotnisko im. Lecha Wałęsy. 

  Focus Hotel Gdańsk przy ul. Elbląskiej to idealny wybór dla tych, którzy szukają wygodnego noclegu w atrakcyjnej cenie. Komfortowy 3-gwiazdkowy hotel znajduje się w pobliżu największych atrakcji w centrum. Dotarcie na Stare Miasto zajmie nam 15 minut, a do Sopotu dojedziemy w 20 minut. Najmłodszy pomorski obiekt sieci Focus to Focus Hotel Premium Sopot (od kwietnia 2018). To synonim komfortu, wyważonego designu i funkcjonalności. Obiekt znajduje się 150 m od najbardziej znanej ulicy Bohaterów Monte Cassino i zaledwie kilometr od molo i plaży. 

  focus_hotel

  Na terenie wszystkich obiektów jest szybkie łącze wi-fi. W gdańskich hotelach Focus można bezpłatnie korzystać z sauny i siłowni, a w Sopocie jest za to pokój zabaw dla dzieci.. Miłą niespodzianką jest poczęstunek kawą i kanapką na drogę. Dzieci i młodzież do 18 roku życia przebywają w pokojach rodziców bezpłatnie. Gościnność, dogodna lokalizacja i wysoki standard sprawiają, że Hotele Focus to doskonały wybór zarówno dla rodzin, jak i podróżujących służbowo.

  Hotel Focus Gdańsk
  Gdańsk Elbląska St. 85 
  +48 58 350 08 01
  gdansk@focushotels.pl

  Focus Hotel Premium Gdańsk
  Nad stawem st. 5
  +48 58 670 42 90
  gdansk.premium@focushotels.pl

  Focus Hotel Premium Sopot
  Sopot, 1 maja St.
  +48 58 728 45 28
  sopot@focushotels.pl

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Przeczytaj również
  Reklama
  reklama Anywhere