• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Z Gdańska do Zurychu

  2018-10-26

  Linie lotnicze Swissogłosiły wejście do Gdańska i uruchomienie nowego połączenia do Zurychu. Przewoźnik rozpocznie wykonywanie lotów na trasie między Gdańskiem a Zurychem 31 marca 2019 roku, czyli z początkiem przyszłorocznego sezonu letniego.

  „Pytany o plany rozwoju siatki połączeń wielokrotnie podkreślałem, że nieustannie zabiegamy o nowe połączenia, zarówno wśród przewoźników operujących już z Gdańska, jak i u tych, których na naszym lotnisku jeszcze nie ma. Co jakiś czas możemy świętować sukcesy naszych ciężkich starań. Oczywiście, gdy mówimy nie tylko o ogłoszeniu nowego połączenia, ale również o pojawieniu się w Porcie Lotniczym Gdańsk nowego przewoźnika, nasza radość jest jeszcze większa. Z pewnością pozyskanie w Gdańsku linii Swissmożemy zaliczyć do wspaniałych wiadomości. Ten tradycyjny przewoźnik, dzięki połączeniu z portem przesiadkowym w Zurychu, otwiera przed nami bardzo bogatą ofertę kierunków, zarówno w ramach własnej sieci, jak i sojuszu Star Alliance, którego jest członkiem” —powiedział Tomasz Kloskowski, Prezes Zarządu Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

  Loty na trasie między Gdańskiem a Zurychem realizowane będą samolotem Bombardier CS100.

   

   

  Z

   

   

  Do

   

   

  Wylot

   

   

  Przylot

   

   

  Dzień tyg,

   

   

  samolot

   

   

  ZRH

   

   

  GDN

   

  ;

  12:05

   

   

  13:55

   

   

  1_3_5_7

   

   

  CS1

   

   

  GDN

   

   

  ZRH

   

   

  14:35

   

   

  16:35

   

   

  1_3_5_7

   

   

  CS1

   

   

  W sezonie zimowym w ruchu regularnym z Gdańska można polecieć do:

   

  Helsinek (Finnair)

  Amsterdamu (KLM)

  Warszawy, Krakowa, Tel Awiwu (PLL LOT)

  Frankfurtu, Monachium (Lufthansa)

  Helsinek, Oslo (Norwegian)

  Aarhus, Alicante, Barcelony, Belfastu, Birmingham, Bristolu, Cork, Dublina, Edynburga, Ejlatu, Krakowa, Kijowa, Leeds Bradforda, Londynu Stansted, na Maltę, Manchesteru, Mediolanu Bergamo, Oslo Torp, Pizy, Sztokholmu-Skavsta, Vaxjo, Wrocławia (Ryanair)

  Bergena, Kopenhagi, Oslo i Sztokholmu Arlandy(SAS)

  Aberdeen, Alesund, Bergena, Doncaster-Sheffield, Dortmunda, Eindhovena, Göteborga, Hamburga, Haugesund, Kijowa, Kolonii/Bonn, Kristiansand, Liverpoolu, Londynu Luton, Lwowa, Malmo-Sturup, Mediolanu-Bergamo, Oslo Torp, Paryża-Beauvais, Reykjaviku, Stavangera, Sztokholmu-Skavsta, Tromso, Trondheima, Turku oraz Wiednia i Wilna (WizzAir)

  Rygi (airBaltic)

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere