• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  W trosce o każdy szczegół

  2018-10-10

  Będąc w podróży biznesowej, na trasie z rodziną czy urządzając sobie weekendowy wypad, wszystkim zależy na tym by miejsce, w którym nocujemy, było komfortowe, przytulne i dobrze położone. Liczą się też jednak małe rzeczy, czasem drobne szczegóły, które czynią pobyt w danym hotelu czymś wyjątkowym. Zapewniają je Focus Hotels – obiekty należące do jednej z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce.

  Obiekty Focus Hotels znajdziemy już w Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Łodzi, Bydgoszczy, Chorzowie i Inowrocławiu. Wkrótce otwarcie kolejnych – w Lublinie, Poznaniu i Warszawie. W każdym z nich goście mają zapewniony pakiet usług niezbędnych do zdrowego łączenia pracy i wypoczynku.

  focus

  Dla tych, którym zależy na utrzymaniu zdrowej formy i kondycji, sieć Focus Hotels zapewnia w każdym obiekcie strefę fitness. Jest ona czynna przez całą dobę i składają się na nią zarówno kompleksowo wyposażona siłownia, jak i strefa saun. Goście przyjeżdżający z dziećmi do osiemnastego roku życia mają zapewniony dla nich darmowy nocleg w pokojach. Standardem w każdym z obiektów Focus Hotels jest też szybki bezprzewodowy Internet, dostępny nieodpłatnie we wszystkich pokojach oraz przestrzeni wspólnej.

  We wszystkich obiektach Focus Hotels działa restauracja, dowodzona przez doświadczonego i zdolnego szefa kuchni. Goście mają jednak zapewnione nie tylko obfite śniadanie. Focus Hotels wprowadziło też zwyczaj częstowania swoich klientów drugim śniadaniem. „Na drogę” każdy dostaje kawę i kanapkę, jakże przydatne podczas intensywnego przedpołudnia spędzonego w pracy, w trasie bądź na zwiedzaniu.

  ocus_3

  Jako że Focus Hotels to sieć skrojona również pod klienta biznesowego, nie można zapominać także o bogatym zapleczu konferencyjnym, w jakie wyposażony jest każdy obiekt. Można tu liczyć na najwyższą jakość zaproponowanych usług, przy jednocześnie umiarkowanym pułapie cenowym.

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Przeczytaj również
  Reklama
  reklama Anywhere