• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  W trosce o każdy szczegół

  2018-10-10

  Będąc w podróży biznesowej, na trasie z rodziną czy urządzając sobie weekendowy wypad, wszystkim zależy na tym by miejsce, w którym nocujemy, było komfortowe, przytulne i dobrze położone. Liczą się też jednak małe rzeczy, czasem drobne szczegóły, które czynią pobyt w danym hotelu czymś wyjątkowym. Zapewniają je Focus Hotels – obiekty należące do jednej z najszybciej rozwijających się sieci w Polsce.

  Obiekty Focus Hotels znajdziemy już w Gdańsku, Sopocie, Szczecinie, Łodzi, Bydgoszczy, Chorzowie i Inowrocławiu. Wkrótce otwarcie kolejnych – w Lublinie, Poznaniu i Warszawie. W każdym z nich goście mają zapewniony pakiet usług niezbędnych do zdrowego łączenia pracy i wypoczynku.

  focus

  Dla tych, którym zależy na utrzymaniu zdrowej formy i kondycji, sieć Focus Hotels zapewnia w każdym obiekcie strefę fitness. Jest ona czynna przez całą dobę i składają się na nią zarówno kompleksowo wyposażona siłownia, jak i strefa saun. Goście przyjeżdżający z dziećmi do osiemnastego roku życia mają zapewniony dla nich darmowy nocleg w pokojach. Standardem w każdym z obiektów Focus Hotels jest też szybki bezprzewodowy Internet, dostępny nieodpłatnie we wszystkich pokojach oraz przestrzeni wspólnej.

  We wszystkich obiektach Focus Hotels działa restauracja, dowodzona przez doświadczonego i zdolnego szefa kuchni. Goście mają jednak zapewnione nie tylko obfite śniadanie. Focus Hotels wprowadziło też zwyczaj częstowania swoich klientów drugim śniadaniem. „Na drogę” każdy dostaje kawę i kanapkę, jakże przydatne podczas intensywnego przedpołudnia spędzonego w pracy, w trasie bądź na zwiedzaniu.

  ocus_3

  Jako że Focus Hotels to sieć skrojona również pod klienta biznesowego, nie można zapominać także o bogatym zapleczu konferencyjnym, w jakie wyposażony jest każdy obiekt. Można tu liczyć na najwyższą jakość zaproponowanych usług, przy jednocześnie umiarkowanym pułapie cenowym.

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere