• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Żegnaj, 2018... Szefowie kuchni powitają Nowy Rok już w październiku

  2018-10-05
  60 szefów kuchni wraz z osobami towarzyszącymi, przedstawiciele firm partnerskich oraz redaktorzy naczelni czołowych mediów branżowych i lifestyle’owych spotkają się już 29 października w Hotelu Almond Business & SPA w Gdańsku, by pożegnać 2018 rok.

  Organizatorzy wydarzenia doskonale wiedzą, że obowiązki zawodowe nieczęsto pozwalają Szefom Kuchni i Cukierni świętować Nowy Rok w standardowym terminie. Dlatego specjalnie dla nich przesunęli datę Sylwestra na inną.

  Szefowie kuchni sporadycznie obchodzą Sylwestra, z uwagi na charakter zawodu, w jakim pracują. Warto zatem dać im szansę na to, aby tuż przed ogromem pracy, jaka na nich czeka w grudniu, złapali oddech i w gronie przyjaciół i znajomych z branży mogli podsumować kończący się rok    mówi organizator wydarzenia Krzysztof Szulborski

  — W tym roku oprócz specjalnego menu, które przygotuje Szef Kuchni restauracji „Magiel” Przemysław Langowski, zaplanowaliśmy mnóstw atrakcji  –  gry, zabawy, wspaniałą oprawę muzyczną, sylwestrowe fajerwerki i gorący parkiet aż do białego rana! A to wszystko w pirackim klimacie –dodaje Agnieszka Opłatkowska, koordynatorka wydarzenia.

  Wydarzenie odbędzie się dzięki uprzejmości partnerów branżowych, którzy od lat wpierają działalność Stowarzyszenia Kucharzy Polskich.

  Sylwester Szefow Kuchni i Cukierni-min

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere