• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Największa bałkańska balanga powraca na Szkolną 2/4

  2018-09-26
  Restauracja Banjaluka na Szkolnej 2/4 w Warszawie zaprasza na pierwsze wydarzenie z cyklu 1,2,3 Muzika! Impreza odbędzie się w sobotę 29 września o godz. 20:30.

  Wyobraźcie to sobie... Jest sobota. Weekend w pełni. Idziecie do swojej ulubionej bałkańskiej restauracji. Tej na Szkolnej 2/4. Wchodzicie. Spodziewacie się, że Wasze kubki smakowe tego wieczora eksplodują, a na drugi dzień głowa będzie trochę bolała. Ale liczycie się z tym i bierzecie to na klatę. W końcu raz się żyje. Jest jeszcze jedna rzecz, dla której wybieracie właśnie Banjalukę. MUZYKA. Bo przecież muzyka na żywo jest tu codziennie. Jest 20:30. Powinni już grać, a zespołu nie ma na scenie. Trochę się irytujecie, ale na pytanie kelnera, czy wszystko w porządku, nieśmiało odpowiadasz „tak, jest ok”. Za chwilę plujesz sobie w brodę i myślisz, że trzeba było jednak zapytać, co z tą muzyką. Chcesz już poprosić o zapakowanie na wynos, gdy nagle słyszysz:

  1, 2, 3 MUZIKA!

  Co dalej?

  Dalej już tylko balanga.

  Kolejny raz bałkańska piwnica łączy siły z bałkańskim zespołem BUM BUM ORKeSTAR, który tego dnia zagra nie na scenie, a wśród Gości. Ta impreza to kwintesencja wszystkiego, co bałkańskie – od kuchni, przez wszechobecną rakiję kończąc na muzyce i niepowtarzalnej atmosferze. 

  BUM BUM ORKeSTAR wystąpi w składzie: Oliwier Andruszczenko — klarnet, saksofon, prowadzenie Damian Marat — trąbka Karol Podkul — akordeon, sakshorn tenorowy, śpiew Mateusz Sieradzan — tapan, instrumenty perkusyjne, śpiew Piotr Janiec — tuba, Bartosz Stępień — sakshorn tenorowy, instrumenty perkusyjne, śpiew.

   

  Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/1902001703212121/

  Rezerwacje: kontakt@banjaluka.pl / 22 828 10 60

   

  banjaluka-min 

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere