• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  BetaX – jubileuszowa edycja kultowej konferencji internetowej

  2018-09-14
  W dniach 19 – 21 września 2018 r. w Kielnarowej koło Rzeszowa odbędzie się 10. edycja konferencji znanej każdemu w polskiej branży internetowej – Internet Beta. W tym roku na betowej scenie wystąpi ok. 80 prelegentów, rozpoznawalnych w środowisku, a organizatorzy spodziewają się co najmniej 500 uczestników.

  Ludzie, dla których bez Bety nie ma kalendarza

  Internet Beta od lat łączy środowiska związane z Internetem i nowymi technologiami. Każdego roku imprezę odwiedza kilkaset osób pracujących w firmach związanych z marketingiem internetowym, e-commerce, mediami online, twórcy startupów, przedstawiciele NGO i samorządów, uczelni, a także znani blogerzy i youtuberzy.

  Na liście prelegentów tegorocznej edycji znaleźli się m.in. dr Alek Tarkowski, prezes Centrum Cyfrowego, Magda Urbaniak z Brand24, Jakub Kwaczynski Marta Ulman z Golden Submarine czy Karol „Kola” Bielecki – piłkarz ręczny polskiej reprezentacji, który opowie o motywacji i przezwyciężaniu barier. 

  Oprócz prelegentów Betę – jak powszechnie nazywa się ten niezwykły event – odwiedzi w ciągu 3 dni kilkuset zwykłych uczestników, złaknionych wiedzy o nowinach ze świata biznesu i nowych technologii.  

  Internet Beta – monitor trendów w biznesie

  Choć w żadnym roku Beta nie miała hasła przewodniego, w tym roku organizatorom zależy szczególnie na promowaniu biznesu z Podkarpacia oraz uświadomieniu przedsiębiorcom z regionu, jak ważna jest aktywność i rozpoznawalność wśród odpowiednich ludzi. Tą można osiągnąć tylko poprzez bezpośrednie kontakty.  

  – To tutaj na InternetBeta od 10 lat mówi się o najbardziej aktualnych trendach, ważnych dla wszystkich gałęzi gospodarki – choć osadzonych w sieci – podkreśla Łukasz Bis, odpowiedzialny za większość formalności i logistyki Bety. 

  InternetBeta2018

  Potencjał rodzi potencjał

  W opinii wielu osób nie ma w Polsce drugiej takiej konferencji jak Internet Beta. Należy do nich Michał Sadowski, prezes Brand24, w branży internetowej od ponad 15 lat. Od 9 lat przyjeżdża na Podkarpacie, żeby wziąć udział w – jak mówi – „najbardziej kultowym wydarzeniu w Polsce”. 

  — Nie wyobrażam sobie mojego kalendarza bez wrześniowego wypadku do Rzeszowa – dodaje Sadowski, który jest chyba jednym z najlepiej rozpoznawanych influencerów w branży internetowej. 

  Uczestnicy Bety widzą w niej duży potencjał biznesowy – szansę na nawiązanie relacji, poszukiwanie pracowników, poszerzanie oferty i poznawanie nowych rozwiązań, a także poszukiwanie nowych klientów dla swoich usług i produktów. 

  Paulina Walkowiak, współtwórczyni aplikacji cux.io, swój biznes rozwija w Berlinie. Podczas Bety nawiązała już jednak wiele relacji, które owocują w kolejnych zleceniach.

  – Bardzo cenię sobie osobiste relacje, a w toku spraw codziennych nie jest łatwo o nie dbać– zauważa specjalistka.

  Dotychczas w ciągu 9 edycji na betowej scenie wygłoszono łącznie ponad 700 prelekcji. Jako prelegenci występowali na niej chyba przedstawiciele wszystkich liczących się firm z branży.

  – W tym roku Beta będzie jeszcze lepsza i jeszcze bardziej intensywna niż dotychczasPoruszymy jak zawsze najbardziej aktualne tematy z zakresu pogranicza marketingu, zarządzania, rozwoju oraz spraw społecznie ważnych – przekonuje Mateusz Tułecki, CEO InternetBetaConference i jej pomysłodawca.

  Jak zwykle organizatorzy zapraszają do zgłaszania się na StartUp Sito – konkurs dla twórców biznesowych projektów internetowych.

  Nie tylko pracą

  Tradycyjnie zaplanowano też konkursy, m.in. rozgrywki counterstrike z ESL. Pierwszego wieczoru w rzeszowskim klubie LUKR dla uczestników imprezy zagrają notopop z Wrocławia, Junkie Punks i dj’e. W czwartek impreza odbędzie się w karczmie na kampusie w Kielnarowej – na świeżym powietrzu wystąpią Mery Spolsky, Dharni i Global Diggers.

  Partnerzy

  Strategicznymi partnerami konferencji są Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego, G2A Arena oraz Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie, która od początku jest gospodarzem i głównym organizatorem imprezy, odbywającej się w zamiejscowym kampusie uczelni – Centrum Edukacji Międzynarodowej w Kielnarowej.

  Od strony technologicznej w realizacji przedsięwzięcia uczelnię wspierają rzeszowskie firmy – MobiTouch i Interactive Vision oraz PayU, Evenea, Certum by Asseco i Meeting Application. Partnerami merytorycznymi i organizacyjnymi BetaX są także m.in. Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska, Brand24, Content House, Coffee Desk, Blue Cherry Studio, Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego oraz Miasto Rzeszów.

  Bilety na InternetBeta można kupić przez stronę internetową https://www.internetbeta.pl/bilety

   

  mat.prasowe

   

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere