• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Wygodne drukowanie w Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka

  2018-09-11
  Od początku sierpnia w terminalu pasażerskim Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka funkcjonuje samoobsługowe stanowisko do drukowania. W miejscu tym podróżujący i goście mogą skorzystać z urządzenia w ramach usługi szybkiego druku Arcus Kyocera Zeccer.

  Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu osoby zainteresowane wydrukiem mogą wysłać dokumenty załączone w wiadomości e-mail na adres drukarki, a system zajmuje się pozostałymi elementami procesu. Wydruk można również zlecić za pomocą darmowej aplikacji pobieranej na urządzenie mobilne Android lub ze strony zeccer.pl. Producenci systemu zadbali także o zapewnienie bezpieczeństwa informacji. Cały proces przesyłania dokumentów do drukarki jest szyfrowany, a pliki usuwane po wydrukowaniu. Za wydruki można zapłacić na wiele wygodnych sposobów: kartą płatniczą lub kredytową, płatnościami online, SMS-em czy BLIK-iem.

  lotnisko_rzeszow_drukarka

  Zainstalowaną drukarkę cechuje krótki czas oczekiwania na wydruk pierwszej strony. Wynosi zaledwie 5,9 sekundy. Urządzenie znajduje się w Punkcie Obsługi Pasażera. Sieć urządzeń Arcus Kyocera Zeccer cały czas się powiększa. Obecnie wygodne drukowanie możliwe jest w 18 miastach Polski, m.in. w Krakowie, Lublinie, Łodzi, Poznaniu czy Warszawie. Urządzenia zlokalizowane sąm.in. w ośrodkach akademickich, centrach biznesowych czy bibliotekach.

  Jest to kolejne udogodnienie oferowane podróżnym odwiedzającym lotnisko w Rzeszowie.  Do tej pory uruchomiono między innymi strefę parkowania Kiss&Fly, wózki dla dzieci
  w gate’ach, kąciki zabaw dla dzieci czy budkę telefoniczną z darmowymi połączeniami.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere