• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Inspirująca jesień w Sopocie

  2018-09-08
  Schyłek sezonu letniego nie oznacza wcale, że Sopot traci swoją magię. Jest wprost przeciwnie! Przekonaj się o tym, odwiedzając Focus Hotel Premium Sopot.

  Wielu twierdzi, że kurort nad Zatoką Gdańską właśnie teraz ma w sobie najwięcej uroku. Na ulicach nie ma już tak wielkich tłumów, jak w środku lata, co pozwala wszystkim poznać kameralne i nastrojowe oblicze Perły Bałtyku. Pogoda bywa przy tym na tyle łaskawa, że wciąż pozwala aktywnie spędzać czas nad brzegiem morza. To także idealna pora, by korzystać z udrowiskowego charakteru miasta i naładować swoje akumulatory. Idealną bazą wypadową do odkrywania jesiennych atutów Sopotu jest otwarty w tym roku Focus Hotel Premium Sopot, którego lokalizacja pozwala na relaks w spokojnej okolicy, blisko najważniejszych atrakcji Sopotu. Zaledwie 200 metrów dzieli hotel od ul. Bohaterów Monte Cassino, 1 kilometr od molo i plaży, a 450 metrów od dworca PKP - wszędzie dotrzemy bez trudu pieszo.

  sopot_focus_1-min

  Wszystkie pokoje hotelu posiadają klimatyzację, przestronną łazienkę, telewizor LCD oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Jeśli zdarzy się deszczowy dzień, nasze pociechy mogą liczyć na gry planszowe i książki z hotelowego lobby. Wszyscy młodsi goście zaproszeni są do pokoju zabaw, w którym można m.in. pograć na konsoli PlayStation. Warto podkreślić także fakt, że dzieci do 18. roku życia mają zapewnione bezpłatne zakwaterowanie w pokoju z rodzicami. Ponadto, goście mogą korzystać z szybkiego bezpłatnego Internetu Wi-Fi, dostępnego w całym budynku. Przy porannym wyjściu z hotelu każdy gość otrzyma kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci Focus Hotels.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere