• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Osiedle Locus - bliskość miasta w połączeniu z naturą

  2018-09-02
  Gdański Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development S.A., największego dewelopera w Polsce, rozpoczął budowę swojego pierwszego projektu w Rumi Janowo, graniczącej z Gdynią.

  W I etapie uruchomiono sprzedaż 59 lokali w 4-piętrowym budynku zlokalizowanym na rogu ulic Dąbrowskiego i Stoczniowców. Termin przekazania gotowych mieszkań I etapu to II kwartał 2020 roku. Docelowo na terenie inwestycji powstanie 271 lokali w czterech budynkach.

  Locus--Chodnik,-lokalizacja-osiedla 

  Nazwa osiedla Locus nawiązuje do atrakcyjnej lokalizacji w otoczeniu zieleni, z doskonałą infrastrukturą miejską oraz komunikacyjną, umożliwiającą szybki dojazd do portowego miasta Gdynia. Bliskość Parku Krajobrazowego i pobliskich plaż (w Rewie i Mechelinkach) zachęca do relaksu w otoczeniu natury, natomiast sąsiedztwo Trójmiasta umożliwia korzystanie z uroków miejskiego życia. Bogata infrastruktura okolicy oferuje m.in.: szkoły i przedszkola, restauracje oraz pasaż handlowo-usługowy.

  Niska zabudowa osiedla, jasne elewacje i metalowe dekoracje przy balkonach wpisują się w kameralny charakter okolicy. Na terenie inwestycji powstanie zielony dziedziniec, który tworzyć będzie miejsce spotkań mieszkańców, a całość dopełniać będą: ozdobna roślinność oraz przydomowe ogródki.

  Locus--Przestrzeń-wspólna

  Osiedle Locus jest pierwszą inwestycją Euro Styl S.A. poza ścisłym obszarem Trójmiasta. W przyszłości deweloper nie wyklucza podobnych inwestycji wychodzących poza trójmiejskie granice.

  — Obecny projekt to doskonała oferta dla osób ceniących sobie połączenie bliskości tętniącego życiem miasta z kameralną atmosferą miejsca zamieszkania. Inwestycja, choć dopiero rozpoczęliśmy sprzedaż, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów– mówi Magdalena Reńska, Dyrektor Zarządzająca Euro Styl S.A.

  Z osiedlem sąsiaduje przystanek linii R, dzięki któremu sprawnie przedostać się można do Gdyni (posiadającej największy port jachtowy w Polsce). 10 minut drogi spacerem zajmie mieszkańcom dotarcie do pobliskiego peronu Rumia SKM. Natomiast do 20 minut samochodem zajmuje dotarcie na pobliskie plaże.

  Locus-Usługi

  W ramach I etapu inwestycji oferowane będą 54 mieszkania oraz 5 lokali usługowych. W ofercie sprzedaży znajdą się mieszkania o metrażach od 39,88 mkw. do 78,03 mkw. Przemyślane układy pomieszczeń pozwolą na ich funkcjonalną aranżację i użytkowanie. Lokale będą posiadać tarasy lub balkony oraz ogródki usytuowane na parterze w cenie mieszkania. Ceny lokali kształtują się od 5 400 zł do 6 200 zł za mkw. Dla budynków I etapu przewidziano 51 miejsc parkingowych w garażu podziemnym oraz specjalne pomieszczenia na jednoślady. Cena miejsca garażowego wynosić będzie od 20 000 zł do 23 000 zł.

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere