• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  "Miasto i dziewczyna" – wernisaż Magdy Danaj

  2018-08-14
  Najbardziej kolorowa wystawa autorstwa Magdy Danaj ozdobi ściany gdańskiej kantyny.

  AIOLI inspired by Gdańsk– to kolejna z lokalizacji znanej wszystkim marki gastronomicznej AIOLI. Gdańska kantyna we Wrzeszczu otworzyła swe drzwi w marcu ubiegłego roku i od samego początku silnie związała się z trójmiejskim życiem artystycznym. Przez ponad rok przy Partyzantów 6 odbyło się wiele koncertów, wystaw, wernisaży i warsztatów artystycznych.

  Nowy cykl ART FRIENDLYto projekt AIOLI, który ma na celu promocję młodych artystów z różnych sektorów, takich jak malarstwo, fotografia, grafika i rzeźbiarstwo.

  Twórcy wszystkich konceptów AIOLI, niezależnie od lokalizacji, chcą spajać środowiska artystyczne, ale też angażować młodych ludzi w życie kulturalne. AIOLI to nie tylko restauracja – to również platforma do promocji młodego artyzmu w każdym wydaniu.


  Co ważne – każda z zaplanowanych wystaw będzie miała swój tour po wszystkich AIOLI – tym samym prace artystów będzie można zobaczyć w Warszawie, Gdańsku i Katowicach.

  ART Friendly stanie się nieodzownym elementem życia kantyny, połączeniem opcji przyjemnego spędzania czasu z obcowaniem z muzyką i sztuką. Organizowane przez AIOLI wydarzenia są w pełni bezpłatne i otwarte dla wszystkich, którzy pragną egzystować w środowisku artystycznym.

  Magda Danaj to zorientowana na tekst rysowniczka i ilustratorka. Autorka Porysunków, które powstają w jej głowie już od ponad dziesięciu lat. Twórczyni krótkich form internetowych, komiksowych, autorka okładek do książek, płyt, plakatów, autorskich kalendarzy i itd. Współpracowała z wieloma markami, instytucjami, portalami i magazynami, o większości już nawet nie pamięta. Lubi to, co robi i nie robi tego, czego nie lubi.

  "Miasto i dziewczyna" to wystawa jej najnowszych prac oraz krótki wybór prac z wcześniejszej twórczości. 

  Podczas wernisażu 19 sierpnia goście AIOLI inspired by Gdańsk będą mieli okazję spotkać się z artystką.

  AIOLI inspired by Gdańsk
  19 sierpnia 2018

  Godz. 17:00

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere