• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Dodatkowe kursy autobusów na lotnisko w Jasionce!

  2018-07-13
  Od 1 lipca w życie wejdą zmiany w rozkładzie linii autobusowej kursującej pomiędzy centrum Rzeszowa a Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka. Dotychczasowa linia specjalna „L” zmieni się w linię regularna „53”.

  Funkcjonująca od grudnia 2016 roku linia autobusowa „L” łącząca port lotniczy z miastem cieszy się dużą popularnością, rosnącą z miesiąca na miesiąc. Również rozwijająca się stale przylotniskowa strefa ekonomiczna, w której pracuje coraz więcej osób zainteresowanych korzystaniem z dodatkowych kursów na lotnisko.

  Wraz rozwijającą się siatką połączeń oraz rosnącym zapotrzebowaniem na dodatkowe kursy autobusów, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji z dniem 1 lipca zwiększy częstotliwość kursów, zamieniając linię specjalną w regularną. Dzięki temu w dni powszednie autobus przyjedzie na lotnisko co godzinę, zaczynając już kilka minut po czwartej nad ranem. Ostatnim kursem zabierze zaś do Rzeszowa pasażerów lotniska i pracowników okolicznych firm kilkadziesiąt minut po północy.

  Autobus będzie zatrzymywał się również na wszystkich przystankach w Trzebownisku co pozwoli zwiększyć atrakcyjność tej linii. Cena biletu zostaje utrzymana na poziomie 3 zł. Również przysługujące ustawowo zniżki obowiązują bez zmian.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere