• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Komfort w nowoczesnej scenerii

  2018-07-09
  Idealny hotel to dziś w świadomości klienta nie tylko obiekt oferujący wygodny nocleg i udogodnienia, lecz również miejsce, które powinno nas zaciekawić i zainspirować - swoją architekturą, wystrojem czy rozwiązaniami technologicznymi. Przykładem jest Focus Hotel Premium Sopot, który w pełni spełnia te nowoczesne kryteria.

  Położony w centrum Sopotu obiekt łączy w sobie designerski wystrój i funkcjonalność. Eleganckie pokoje zostały zaprojektowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły – wszystko po to, by zadowolić najbardziej wymagających klientów przybywających do nadbałtyckiego kurortu.

  Hotel powstał w zmodernizowanym budynku przy ul. 1 maja, w którym wcześniej mieścił się bank. Taka lokalizacja pozwala na relaks w spokojnej okolicy przy jednoczesnej bliskości najważniejszych atrakcji Sopotu – molo, plaża czy słynny Monciak znajdują się w odległości krótkiego spaceru.

  Do nadmorskiego charakteru miasta i całego regionu nawiązuje zapadająca w pamięć, charakterystycznie pofalowana elewacja budynku. Wnętrze obiektu zostało zaprojektowane w sposób nowoczesny, łącząc w sobie modernistyczny beton z naturalnym drewnem. Sercem hotelu jest stylowy i harmonijny lobby bar, nad którym dominuje designerski mural w stylu street art.

  Hotel Focus Premium Sopot oferuje swoim gościom szybki bezpłatny internet Wi-Fi w całym budynku oraz darmowy dostęp do siłowni. Każdy pokój jest wyposażony w duże i wygodne łóżko, przestronną łazienkę, telewizor, biurko do pracy oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Ponadto, goście otrzymują kawę i kanapkę na wynos gratis, tak jak ma to miejsce we wszystkich obiektach sieci.

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Przeczytaj również
  Reklama
  reklama Anywhere