• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Legend Hotels świętuje 5. urodziny Sound Garden Hotel w Warszawie

  2018-07-05
  W lipcu 2013, czyli dokładnie 5 lat temu, w kompleksie Business Garden w Warszawie, oficjalnie przekręcony został symboliczny klucz w zamku drzwi do Sound Garden Hotel. Wszystko, co wydarzyło się od tamtego czasu, było powodem do wyjątkowej celebracji piątych urodzin hotelu, które odbyły się 14 czerwca 2018.

  To było garden party sezonu! #SoundGardenParty odbyło się w ogrodzie stanowiącym serce kompleksu, miejsce do kreatywnej pracy i wypoczynku dla jego pracowników, a także nieznaną dotychczas, genialną przestrzeń eventową, przyjętą z entuzjazmem przez obecnych przedstawicieli branży MICE!

  SOUND_GARDEN_1

  Ponad 500 osób przybiło symboliczną #High5 z całym zespołem, który na co dzień buduje relacje, zdobywa zaufanie i prezentuje wyjątkową kulturę współpracy oraz komunikacji w branży hotelarskiej i MICE. #SoundTeam zaprosił na to wydarzenie gości, klientów, partnerów, dostawców, hotelarzy, a także byłych członków zespołu.

  Idealna pogoda pozwoliła na realizację niebanalnego festiwalu muzycznego pod gołym niebem. Już na samym początku, gości porwała Cleo. Otwierając oficjalnie wieczór bijącym wszelkie rekordy numerem „Łowcy Gwiazd”, udała się na scenę w towarzystwie pracowników hotelu. Kropkę nad „i” postawił zespół Łąki Łan. Gatunek ekodisco, stylizacja artystów i ładunek energetyczny, jaki przekazali publiczności, grając wszystkie swoje znane utwory, jak „Jammin”, „Łan Pała” czy „Pola Ar”, doskonale wpisały się w koncepcję imprezy i zieloną scenerię ogrodu (łąki) Business Garden.

  SOUND_GARDEN_e

  W części oficjalnej, którą poprowadził Robert Jarek, najważniejsza była prezentacja całego zespołu #SoundTeam. Słowa podziękowania skierował do przybyłych gości Miłosz Stanisławski, dyrektor Sound Garden Hotel, następnie Tauri Sumberg, właściciel zarządzającej hotelem grupy Legend Hotels, jak również Katarzyna Kasza, dyrektor gastronomii Good Company Garden Restaurant.

  Goście raczyli się specjałami lekkiej, letniej kuchni, pełnej soczystych grillowanych mięsnych kąsków i nowalijek. Hitem dla kreatywności fotograficznej okazała się kwiatowa huśtawka, z której zdjęcia opublikowane w media społecznościowych gości, rywalizowały o nagrodę w postaci weekendowego pobytu w Sopot Marriott Resort & SPA.

  O kreację wydarzenia, którego Warszawa długo nie zapomni i którego nieformalne stroje oraz letnia atmosfera wniosły zupełnie nową jakość do spotkań biznesowych i branżowych w Polsce, zadbała agencja Onespace Events.

  SOUND_GARDEN_2 

  Sound Garden Hotel Airport w Warszawie został stworzony i jest zarządzany przez Legend Hotels – estońską firmę zarządzającą hotelami w Polsce i Krajach Bałtyckich. Hotel dysponuje 206 pokojami, w których w ciągu ostatnich 5 lat zatrzymało się ponad 300 tysięcy gości, oraz 9 salami konferencyjnymi, w których odbyło się 2500 spotkań biznesowych. Goście wypili łącznie ponad 1 milion filiżanek kawy. Największe wydarzenie cykliczne gromadzi w hotelu ponad 900 uczestników. Najwyższa cena za pokój Classic Single za noc wyniosła 2600 PLN z VAT, a za salę konferencyjną za dzień 36 000 PLN netto. Hotel i Zespół został uhonorowany kilkudziesięcioma wyróżnieniami, w tym 2 x Hotelarz Roku, 2 x Odkrycie Roku MPI, 2 x MP Power Awards.

  W portfolio grupy znajdują się również:

  • Georg Ots Spa Hotel – Kuressaare, Estonia;
  • Telegraaf Hotel, Autograph Collection by Marriott – Tallinn, Estonia;
  • Sopot Marriott Resort & Spa – Sopot, Polska.

  Najbliższe otwarcia:

  • AC Riga by Marriott – Ryga, Łotwa (2018);
  • Moxy by Marriott oraz Courtyard by Marriott Szczecin – Szczecin, Polska (2019).

   

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere