• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Prestiż otulony lasem

  2018-07-02
  Obecne na rynku propozycje mieszkaniowe trójmiejskich deweloperów różnią się od siebie zarówno pod względem lokalizacji, jak i standardu wykończenia. Dokonując wyboru miejsca zamieszkania warto zwrócić również uwagę na to, jaki styl oferują. Na rynku obecne są inwestycje dedykowane osobom, które nie wyobrażają sobie życia poza centrum miasta, jak i tym, które szukają swojego miejsca w jego willowych dzielnicach. Dlatego też dla osób ceniących sobie kameralne otoczenie i poczucie bezpieczeństwa odpowiedzią jest Fort Forest, apartamentowy kompleks położony w Gdyni Chwarznie, powstający w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

  Fort Forest to oferta skierowana do osób, dla których ważny jest prestiż w nowoczesnym wydaniu, bezpieczeństwo oraz spokój. Tę kameralną nieruchomość wyróżnia z pewnością jej apartamentowy charakter oraz ulokowanie w Chwarznie, gdyńskiej willowej dzielnicy z dworskimi tradycjami. I to właśnie osadzenie osiedla w sąsiedztwie lasu jest jedną z cech przyciągających nowych mieszkańców. Prowadzące tam furtki, otwierane za pomocą kart dostępu, spokój i cisza płynące z życia w otoczeniu zieleni, czy też perspektywa przepięknych widoków rozpościerających się z rozległych tarasów są bez wątpienia czynnikami kuszącymi życiowych estetów do zamieszkania w tej okolicy.

  hossa_1-min

  Dla człowieka ceniącego sobie komfort życia, nieodzowną cechą jego nieruchomości jest jej bezpieczeństwo. Pod względem rozwiązań ochrony i bezpieczeństwa Fort Forest stanowi unikatową ofertę na trójmiejskim rynku nieruchomości. Kompleks jest ogrodzony i objęty całodobową ochroną fizyczną oraz pełnym systemem kontroli dostępu. Zastosowano tu najwyższe standardy bezpieczeństwa, takie jak monitoring głównych ciągów komunikacyjnych, miejsc rekreacji czy podziemnych hal garażowych.

  Fort Forest wyróżnia się z pewnością nowoczesnością i ponadczasową elegancją. Architekturę budynków charakteryzują ponadstandardowe przeszklenia sięgające dwóch kondygnacji, które zapewniają optymalne nasłonecznienie mieszkania. Uwagę zwracają oryginalne elewacje gabionowe, szlachetne okładziny z granitu i cegły klinkierowej, balustrady tarasów wykończone szkłem i nierdzewną stalą. Hole wejściowe i klatki schodowe każdego z budynków to autorskie projekty, gwarantujące indywidualność i niepowtarzalność części wspólnych. W ich wnętrzach zastosowane zostały materiały najwyższej jakości: granit, eleganckie okładziny z drewna oraz tafle hartowanego szkła. 

  W ofercie Fort Forest Grupa Inwestycyjna Hossa oferuje komfortowe jednopoziomowe apartamenty
  i dwupoziomowe lofty w najwyższym standardzie wykończenia. Zróżnicowane metraże, wysokie wnętrza oraz antresole pozwalają zaprojektować loft w oryginalny sposób.

  hossa_2-min

  Na terenie kompleksu rozpościera się oświetlona promenada ubogacona oryginalną małą architekturą i zielenią oraz elementami rzeźbiarskimi, do stworzenia których inwestor, Grupa Inwestycyjna Hossa, zaprosił znanych artystów: Adama Stachowicza i Jerzego Dobrzańskiego. Promenada, która nosi imię Czesława Niemena, prowadzi w sąsiedztwo reprezentacyjnego skweru, gdzie zaaranżowano miejsca wypoczynku i rekreacji malowniczo położone nad zbiornikiem retencyjnym.

  Fort Forest to propozycja mieszkaniowa dla osób ceniących wysoki standard, bezpieczeństwo oraz komfort życia w otoczeniu przyrody. Ogromną zaletą tej propozycji jest różnorodność metraży oraz gotowość apartamentów do odbioru.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere