• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Park Lane

  2018-06-26
  Park Lane, to unikalne apartamenty w samym sercu Warszawy, położone tuż przy Łazienkach Królewskich - wybudowane przez Tacit Investment. Kameralny apartamentowiec położony w najlepszej lokalizacji, to najwyższy standard wykończenia i wyjątkowy klimat. Kamienica zlokalizowana przy ulicy Podchorążych, w sąsiedztwie Belwederu, w zabytkowej części Mokotowa oferuje wygodę i standardy, które czynią życie pięknym i wygodnym.

  Wnętrza cechuje nowoczesny wystrój, w którym klasyka współgra z nowoczesnością. Naturalne materiały nadają im ciepłą i jasną kolorystykę. Wyjątkowa lokalizacja i rosnące ceny nieruchomości premium, to kluczowe argumenty dla osób poszukujących pewnych inwestycji.

  Czy wiesz, że …

  Najdroższe mieszkanie w Park Lane zostało sprzedane w 2016 roku za 11 milionów złotych? Tyle zapłacił nabywca za apartament o powierzchni 330 metrów kwadratowych.

  parklane_1

  Aranżację wnętrz apartamentowca zaprojektowała pracownia DeNovo, ta sama, która projektowała apartamenty w an Twarda 4. Wnętrza wykończone są pod klucz, włącznie z najnowocześniejszym sprzętem AGD w kuchni, luksusową armaturą i meblami łazienkowymi, a także garderobami z szafami.

  Wyjątkową atmosferę dopełniają balkony i tarasy z widokiem na południową część Łazienek Królewskich - Ogród Modernistyczny, odzwierciedlający polskie i europejskie trendy sztuki ogrodniczej z początków XX wieku.

  Sąsiedztwo Parku Łazienkowskiego stwarza niepowtarzalną okazję do obcowania z przyrodą, sztuką i rozrywką. Park i zarazem letnia rezydencja króla, odznacza się układem przestrzennym i architekturą uchodzącymi za jedne z najpiękniejszych w Europie.

  Dwa apartamenty zostały kupione jeszcze przed przekazaniem ich do oficjalnej sprzedaży, a 2 następne zarezerwował kolejny inwestor.

  Każdy apartament posiada system inteligentnego domu HMS, a także własną pralnię i suszarnię.

  Na parterze budynku zlokalizowane jest lobby z recepcją czynną 24 godziny na dobę, zarezerwowana wyłącznie dla mieszkańców strefa relaksu, a także przestrzeń usługowa.

  parklane_2

  - Park Lane to miejsce dla zupełnie innej grupy klientów niż Cosmopolitan. Nasza pierwsza inwestycja jest skierowana do tych, którzy chcą żyć w centrum miasta. Park Lane powstało z myślą o ludziach, którzy nie chcą rezygnować z bliskości miasta i cenią sobie to, że w ciągu 10 minut mogą znaleźć się w centrum wydarzeń. Jednocześnie doceniają spokój i tzw. slow living - zauważa Karolina Kaim, prezes Tacit Investment.

  Apartamenty Park Lane otoczone zielenią Łazienek Królewskich, pozwalają na niespotykane doświadczenie życia niedaleko od centrum Warszawy, a jednocześnie codziennego kontaktu z przyrodą.

  Więcej na www.apartamentyparklane.pl

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere