• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Zdrowie i relaks w każdym wieku!

  2018-06-13
  O dobre samopoczucie i kondycję zdrowotną należy dbać w każdym okresie życia. W malowniczej miejscowości Piastowo, położonej w województwie kujawsko-pomorskim, odnajdziemy wyjątkowe miejsce, w którym nasi seniorzy w przyjaznej atmosferze odpoczną, nabiorą energii i podreperują swoje zdrowie, a liczne udogodnienia i oferta SPA przypadnie do gustu również młodszym Gościom, pragnącym zadbać o formę lub wrócić do niej, np. po urazie czy wzmożonym stresie.

  lesny_dom_seniora_1-min

  Tym miejscem jest Leśny Dom Seniora, stworzony z myślą o zapewnieniu najlepszych warunków do wypoczynku i rehabilitacji. Nowoczesny ośrodek znajduje się w obfitującym w piękne krajobrazy regionie Pałuki, tuż nad urokliwym jeziorem Foluskim w sąsiedztwie lasów. Otwarta w zeszłym roku placówka zapewnia całodobową opiekę profesjonalnej kadry, a także sprzęt diagnostyczny najnowszej generacji, używany także przez profesjonalnych sportowców. Do rehabilitacji wykorzystywane są wszechstronnie wyposażone sale do fizykoterapii, hydroterapii, kinezyterapii oraz gimnastyczna.

  W ofercie placówki są zarówno pobyty stałe, jak i krótkoterminowe. Swoim seniorom możemy zapewnić wspaniały prezent w postaci relaksującego pobytu weekendowego, bądź też np. miesięcznego turnusu, ukierunkowanego na rehabilitację konkretnego schorzenia.

  lesny_dom_seniora_3-min

  Do dyspozycji Gości i Mieszkańców Domu są pokoje o wysokim standardzie z aneksami kuchennymi i balkonami. Na chętnych czeka salon fryzjerski i kosmetyczny. Częścią ośrodka jest również komfortowe SPA, w którym można zregenerować siły w atmosferze relaksu, m.in. podczas kąpieli na tzw. basenie flotacyjnym, w efektywny sposób redukującym napięcie i zmęczenie. Bogactwo oferty wellness sprawia, że w Piastowie świetnie poczują się także młodsi Goście, którzy swoje zabiegi i sesje SPA mogą połączyć z aktywnym wypoczynkiem i zwiedzaniem okolicznych atrakcji turystycznych, takich jak słynna osada w pobliskim Biskupinie.

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere