• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Inauguracja połączenia do Aten

  2018-06-07
  W maju Lotnisko Rzeszów-Jasionka świętowało otwarcie nowej trasy. Do stolicy Grecji pasażerowie polecą dzięki liniom Ryanair. Ceny biletów rozpoczynają się już od 106 złotych.

  16 maja Ryanair oraz władze Lotniska Rzeszów-Jasionka zainaugurowały pierwszy lot z Rzeszowa do Aten. Połączenie jest nowością na sezon letni 2018 roku i będzie realizowane raz w tygodniu – w każdą środę. Ryanair obsługuje w Rzeszowie 10 tras, w tym do Aten, na Korfu, do Burgas, Dublina, Londynu Stansted, Londynu Luton, Bristolu, East Midlands, Glasgow i Manchesteru.  

  athens-1-min 

  Z okazji uruchomienia nowego połączenia z Rzeszowa do Aten Ryanair wprowadziła do sprzedaży bilety na nowej trasie już od 106 zł. Promocja ma obowiązywać na loty, które odbędą się w czerwcu i lipcu 2018 roku. Bilety w tej atrakcyjnej cenie dostępne były na Ryanair.com jedynie do piątku 25 maja do północy. Dalszych promocji można wypatrywać na stronie przewoźnika.

  „Cieszymy się bardzo, mogąc zainaugurować loty z Rzeszowa do Aten.”, powiedziała Olga Pawlonka, Dyrektor sprzedaży i marketingu w krajach Europy Środkowo-Wschodniej i na Bałkanach.

  athens-2-min

  Podczas uroczystej inauguracji Michał Tabisz, Prezes Zarządu Portu Lotniczego w Rzeszowie wspominał o możliwościach, jakie da nowe połącznie:

  „Łączymy Rzeszów z kolejną europejską stolicą, myśląc przede wszystkim o pasażerach podróżujących w celach turystycznych. Ateny to nie tylko antyczne zabytki, ale także komfortowe hotele, doskonała śródziemnomorska kuchnia i świetny punkt wypadowy do wycieczek w głąb Grecji. Jestem przekonany, że to połączenie z tygodnia na tydzień będzie cieszyć się coraz większą popularnością.”

  Oprócz Grecji w sezonie letnim Lotnisko Rzeszów oferuje loty do: Bristolu, Burgas, Dublina, East Midlands, Glasgow, Korfu, Londynu, Manchesteru, Monachium, Nowego Jorku-Newark, Tel Awiwu i Warszawy.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere