• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  NEXO: Naturalne środowisko amatorów wodnego szaleństwa

  2018-06-06
  Powiew bryzy i widok na pokrytą żaglami oraz kite’ami zatokę – trudno wyobrazić sobie lepsze miejsce do korzystania z uroków morza przez cały rok niż Puck.

  Pobyt w tym malowniczym miasteczku pozwala na uniknięcie tłumu turystów, wielkomiejskiego zgiełku czy korków w drodze na Mierzeję Helską. Umożliwi natomiast czerpanie ze wszystkich bogactw, jakie niesie z sobą bliskie sąsiedztwo Zatoki Puckiej. Swoją namiastkę raju mają tu miłośnicy żeglarstwa – miejsce jest wszak uznawane za jedno z najlepszych w Europie w kontekście uprawiania windsurfingu czy kitesurfingu. Okolica obfituje również w piękne trasy spacerowe i rowerowe, co stwarza doskonałe warunki do treningów i zawodów triathlonowych. Tu, dzięki sprzyjającemu mikroklimatowi, o formę można dbać przez cały rok, wdychając przy okazji dobroczynny dla zdrowia jod. Właśnie te wyjątkowe walory Pucka zauważył deweloper ALLCON, decydując się na realizację inwestycji NEXO Apartamenty na Klifie. Co godne podkreślenia, firma równolegle zaangażowała się w sponsoring sportów wodnych, w tym również zawodów rozgrywanych na Zatoce Puckiej.

  nexus_2

  Swoją elegancką architekturą osiedle atrakcyjnie komponuje się z nadmorskim krajobrazem. Dynamiczne bryły budynków, przywodzące na myśl marynistyczną odmianę modernizmu, skryte są przez zieleń Parku im. Feliksa Nowowiejskiego. Przy całej okazałości projektu, NEXO zachowa kameralny charakter. Stonowana estetycznie architektura otoczona jest przez kojącą przyrodę i zintegrowane z nią obiekty małej architektury.

  NEXO oferuje apartamenty o powierzchni od 26 do 65 m.kw. z bezcennym widokiem na zatokę. Planowany termin zakończenia inwestycji to II kwartał 2019 roku.

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere