• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Teatr Worek Kości

  2018-05-15

  Monodram „Moja Farma” Joanny Staneckiej - komedię w formie farsy o Xymenie Kokoschinie, która choć interesuje się modą i zjawiskami matematyczno-fizycznymi, uwięziona jest w schematach życia codziennego. Mylą jej się priorytety z papilotami, a z góry ustalony harmonogram dnia zawsze jest zrujnowany przez nieprzewidziane, domowe wydarzenia.

  worek_kosci_teatr_1-min 

  Spektakl „My farm”, czyli „Moja Farma” został napisany przez Joannę Stanecką specjalnie na United Solo Theater Festival w Nowym Jorku i tam w Row Theatre (na Manhattanie) miał swoją premierę w języku angielskim.

  Monodram jest przeznaczony dla wszystkich od 8 do 108 roku życia.
  Reżyseria: Iwona Jera
  Tekst: Joanna Stanecka
  Scenografia i instalacja: Joanna Stanecka

  worek_kosci_teatr_2-min

  Joanna Stanecka- absolwentka PWSFTviT, czyli potocznie mówiąc łódzkiej filmówki, aktorka obecnie mieszkająca w Niemczech na stałe związana z ZEITMAULtheater w Bochum, trzyjęzyczna, która swoją pracą teatralną buduje pomosty, łączy literacko, scenicznie, aktorsko i mentalnościowo co najmniej dwa państwa: Polskę i Niemcy. Jej ostatnie indywidualne teatralne propozycje to monodramy: „My Farm”, „Cudzoziemka” i „Wojna nie ma w sobie nic z kobiety”, z którymi jeździ po Europie i świecie: solo spektakl „My Farm” miał swoją premierę w Row Theatre na Manhattanie w Nowym Jorku w języku angielskim. 
  Następne wcielenia Joanny to Marlena Dietrich, którą śpiewa w oryginale przybliżając polskiej publiczności wyuzdany i bezpardonowy klimat Berlina z okresu Republiki Weimarskiej oraz Hanka Ordonówna.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere