• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Osiedle Idea - Euro Styl rozpoczął kolejnych lokali

  2018-05-14
  Gdański Euro Styl S.A. z Grupy Dom Development, największego dewelopera w Polsce, rozpoczął sprzedaż kolejnych 27 lokali w ramach inspirowanego sztuką osiedla Idea w Gdańsku, zlokalizowanego w centralnej części Trójmiasta, co zapewnia dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej, komunikacyjnej. W ramach nowego etapu powstaje budynek inspirowany sztuką street artu. Termin przekazania nowo budowanych lokali to III kwartał 2019 roku.

  Powstający budynek zlokalizowany będzie w bliskim sąsiedztwie nowoczesnych biurowców: Arkońska Business Park oraz Olivia Business Centre czy kompleksu biurowego Alchemia. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest zaangażowanie trójmiejskich malarzy, grafików, fotografów i rzeźbiarzy do współtworzenia przestrzeni wspólnych inwestycji.

  Idea to unikatowy projekt na skalę ogólnopolską. Współtworzenie osiedla przez uznanych trójmiejskich artystów pozwala na wykreowanie ciekawej i inspirującej przestrzeni miejskiej. Cieszymy się więc tym bardziej, że przemyślana architektura i niebanalny pomysł na osiedle został doceniony przez szerszą grupę odbiorców, czego konsekwencją była wygrana w plebiscycie na najciekawszą inwestycję mieszkaniową 2017 roku - mówi Ewa Nowicka, Dyrektor Sprzedaży w firmie EURO STYL.

  Na terenie inwestycji powstaje inspirowany uliczną sztuką 6-piętrowy budynek B7 liczący 27 mieszkań, który razem z budynkiem B6 tworzyć będzie nowoczesną bryłę połączoną wspólną halą garażową. Budynki usytuowane są w taki sposób, aby tworzyły funkcjonalne osie widokowe. Autorem projektu są pracownie Degutis Studio Architektury oraz Rayss Szymański Architekci.

  Przyszli mieszkańcy tej części osiedla będą mogli wybrać przestronne i funkcjonalne mieszkania o zróżnicowanej powierzchni. Struktura mieszkań 3 i 4 pokojowych waha się od 67,98 mkw. do 102,87 mkw. Ceny mieszkań kształtują się od 8 000 zł/ mkw. do 9 700 zł/ mkw. Mieszkania parterowe w budynku B7 posiadać będą ogródki.

  IDEA-budynek-min

  W ofercie znajdzie się również 27 pomieszczeń na jednoślady oraz 22 miejsca parkingowe w podziemnej hali garażowej i 18 miejsc w hali garażowej wolnostojącej. Cena pojedynczego standardowego miejsca postojowego w garażu podziemnym to koszt 30 000 zł natomiast w hali garażowej wolnostojącej to koszt 25 000 zł. Na terenie inwestycji znajdować się będą również miejsca parkingowe naziemne w cenie 15 000 zł.

  Dla osób lubiących rekreację, na terenie inwestycji przewidziano specjalne miejsca na rowery oraz 2 funkcjonalne place zabaw dla najmłodszych, które otoczone będą ciekawie zaprojektowanymi częściami wspólnymi osiedla wzbogaconymi o elementy sztuki i zieleń. 

  Otoczenie inwestycji

  Idea to inwestycja ze sztuką w tle, której niewątpliwym atutem jest doskonała lokalizacja.

  Lokalizacja osiedla gwarantuje dotarcie do wszelkich atrakcji piechotą oraz szybkie poruszanie się po aglomeracji na osi Gdańsk-Sopot-Gdynia, a także sprawne dotarcie do obwodnicy Trójmiasta. W pobliżu inwestycji znajduje się dworzec PKP, SKM Gdańsk Oliwa oraz liczne przystanki autobusowe, w tym dwie pętle autobusowe. Sąsiedztwo osiedla, oprócz terenów zielonych, m.in. pasa nadmorskiego oraz Parku Oliwskiego, ma również charakter biznesowy. W pobliżu osiedla - mieszczą się również ośrodki oświatowe (m.in. Uniwersytet Gdański oraz przedszkola i szkoły) i rekreacyjno–sportowe (stadion UG, Hala Olivia). Niedaleko znajdują się centra handlowe, takie jak Alfa Centrum czy Galeria Przymorze.

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere