• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Sztuka lokalizacji

  2018-05-09
  Wybierając miejsce do życia, można kierować się wieloma przesłankami. Prawdziwą sztuką jest jednak rozpoznawanie potencjału w nieruchomościach, których wartość – i to nie tylko ta mierzona w czysto merkantylnym sensie – wzrośnie znacząco dopiero po upływie pewnego czasu. Przykładem takiej właśnie lokalizacji jest inwestycja Kamienice Malczewskiego 2.

  Gdańskie Siedlce – dzielnica cechująca się spokojnym klimatem, nie słynąca dotąd z modnych zakątków czy artystycznych enklaw. Procesy urbanizacyjne, które można od pewnego czasu zaobserwować nad Motławą, mogą jednak sprawić, że już niebawem charakter Siedlec ulegnie zmianie, podobnie jak miało to miejsce w przypadku warszawskiej Pragi i wielu innych odżywających dzielnic miast zachodniej Europy, które w ramach rozbudowy tkanki miejskiej „do środka” zyskiwały nowy prestiż i bodźce rozwojowe.

  allcon

  Bliskość i coraz lepsza komunikacja ze zmieniającym się w błyskawicznym Śródmieściem z coraz efektowniejszym Głównym Miastem czynią z tego miejsca jedno z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Trójmieście, zwłaszcza dla osób pragnących pełnymi garściami korzystać z dobrodziejstw centrum metropolii, a jednocześnie po powrocie do domu być z dala od uciążliwego zgiełku.

  Z potencjału Siedlec korzysta nowa inwestycje dewelopera ALLCON – Kamienice Malczewskiego 2. Świeże zabudowania na ulicy Jacka Malczewskiego, biegnącej z centrum miasta, dodały ożywczego powiewu dla tej zapomnianej nieco części Gdańska. Należy przy tym dodać, że komfortowe i zbudowane według najnowocześniejszych standardów osiedle wychodzi naprzeciw trendom i oprócz kojącej zieleni czy terenów rekreacyjnych zawiera w sobie unikalne elementy w postaci dzieł sztuki nowoczesnej w częściach wspólnych. W ramach jednolitej przestrzeni, na słonecznym wzgórzu z widokiem na panoramę Gdańska, powstały również Domy Malczewskiego, czyli 6 domów jednorodzinnych w układzie bliźniaczym.

  allcon_2

  Podobnie jak w przypadku patrona osiedla, wielkiego wizjonera malarstwa, nowe osiedle wyprzedza swoje czasy i wyznacza nowe szlaki. Kamienice Malczewskiego 2 są kontynuacją pierwszego etapu, który osiągnął spektakularny sukces wśród mieszkańców. Wraz z nimi Siedlce zaczęły się zmieniać.

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere