• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  AïOLI inspired by Katowice już niedługo na katowickim Rynku 5

  2018-05-08

  #aioliciezadowoli wkrótce w Katowicach! - pod tym hasłem do inauguracji szykuje się nowy koncept na katowickiej arenie gastro – AïOLI inspired by Katowice, który ruszy pełną parą jeszcze w tej połowie roku.

  Wszyscy entuzjaści srogiego fajeru zaproszeni są na imprezę pre-otwarcia, w sobotę 19 maja od godz. 22:00 na Rynek 5. Podczas imprezy wystąpią kolektyw DJ-ski – Porządne Dziewczyny oraz DJ d.end.


  Na wszystkich #aiolifriends czekać będzie specjalnie przygotowany koktajl @glamour.pl.

  ailoi_1

  AïOLI kocha zaskakiwać – począwszy od słynnych śniadań za złotówkę do kawy, przez lunche w cenie 19,90 zł, wtorkowe Margherita i Margarita za 10 zł, a kończąc na koktajlowych wieczorach w rytm muzyki płynącej z winyli grających na żywo DJ-ów.

  To nie wszystko – zapowiadają się także mocno taneczne klimaty w każdą piątkową i sobotnią noc!

  AïOLI już od ponad pięciu lat karmi, poi i przybija piątki wszystkim #aiolifriends. Pierwszy koncept powstał w Warszawie przy ulicy Świętokrzyskiej 18 pod szyldem AïOLI Cantine Bar Café Deli. Dynamiczny rozwój dał możliwość dalszym miejscom, zarówno w stolicy (nowa odsłona AïOLI Bread&Aperitivo przy Chmielnej), jak i poza nią (AïOLI inspired by Gdańsk).

  Jak mówią przedstawicie marki - „Jesteśmy z Warszawy, ale uczymy się śląskiego, bo chcemy wyjść naprzeciw lokalsom, naszym katowickim #aiolifriends!”

  Drzwi do katowickiej kantyny na dobre otworzą się pod koniec maja. Od tego momentu będzie można zamawiać dania rodem z basenu Morza Śródziemnego, a także wege, fit czy burgery. Więcej informacji czeka na kanałach mediów społecznościowych kantyn.
  Z inspiracji do Śląska!

  #widzimysięwaioli

  facebook.com/aiolixkatowice
  instagram.com/aiolixkatowice

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere