• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  SKYWAYRUN GDAŃSK AIRPORT – jedyny tak odlotowy bieg!

  2018-05-01
  Choć Trójmiasto od wielu lat może pochwalić się bogatym kalendarzem imprez biegowych, tak wyjątkowego wydarzenia jeszcze u siebie nie gościło! W nocy z 9 na 10 czerwca po raz pierwszy pobiegniemy po drodze startowej Portu Lotniczego Gdańsk w ramach SKYWAYRUN GDAŃSK AIRPORT.

  Trzeci pod względem liczby obsługiwanych pasażerów port lotniczy w Polsce po raz pierwszy ugości u siebie biegaczy. Impreza wzbudziła tak olbrzymie zainteresowanie, że pakiety startowe rozeszły się na pniu. W efekcie na starcie stanie aż 2 tysiące uczestników, co stanowić będzie absolutny rekord organizowanych w Polsce od trzech lat biegów lotniskowych! Nocni śmiałkowie przebiegną łączny dystans 5 kilometrów.

  Start zaplanowano na godzinę 1.00 w nocy. Biuro zawodów umiejscowione zostanie na terenie Portu Lotniczego Gdańsk przy ul. Słowackiego 200. Będzie ono otwarte w dniach: 8 czerwca (16:00-22:00) oraz 9 czerwca (15:00-23:59). Każdy uczestnik otrzyma w pakiecie startowym koszulkę techniczną, numer startowy z chipem do pomiaru czasu, pamiątkowy medal na mecie, wodę lub napój izotoniczny, worek na depozyt oraz okolicznościowy workoplecak.

  Dodajmy, że w dniu imprezy przewidziane są dodatkowe atrakcje dla uczestników biegu oraz kibiców oczekujących w terminalu lotniska. W planach są rozmaite pokazy, a swoje stoiska wystawią sponsorzy i partnerzy SKYWAYRUN.

  Każda z dotychczasowych imprez w ramach cyklu SKYWAYRUN (w Rzeszowie, Mińsku Mazowieckim i Wrocławiu) okazała się wielkim sukcesem, z pewnością warto więc u progu lata poświęcić jedną noc na sportowe wrażenia w niecodziennej scenerii. Lotniskowym biegaczom życzymy w czerwcu uskrzydlonej formy, a kibicom dużo energii do gorącego dopingu!

   

  fot.: materiały prasowe

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere