• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  AIOLI inspired by Gdańsk oficjalnie otwiera sezon ogródkowy!

  2018-04-26
  Dopiero co przyszła wiosna, a my już nie możemy doczekać się lata. Dlatego już 5 maja AIOLI Inspired by Gdańsk otwiera ogródek, w iście streetwearowym stylu.

  Wyobraźcie sobie środek miasta, zazielenioną przestrzeń, siedzicie wygodnie, zajadacie burgery by Dealer MINI Zdunek, kelner podaje drinki Martini&Tonic i Martini Prosecco, dzbany z barmańskim twistem na bazie Red Bull lub orzeźwiające koktajle na najlepszych wodach Perrier San Pellegrino i Acqua Panna. Tuż obok gra DJ Maria Natalia Tymanska, gdzieś dalej dzieciaki uczą się hasać na trickboardzie (też możesz spróbować!) z dziewczynami z Damy nie Damy, dokazują na specjalnie przygotowanej strefie Trefl i uskuteczniają printy chodnikowe ze studentami z ASP.
  Komu mało? Komu jeszcze?
  W samo południe odpalamy Yes Barber Shop Show! Specjalnie dla Was Yes Barber Shop Gdansk / Aioli Inspired by Gdańsk ustawią dwa fotele, na których barberzy dokonywać będą bezpłatnych metamorfoz. Panowie, szykujcie się, w końcu trzeba się jakoś prezentować po zimie!
  Mamy także coś dla miłośników przyrody! Totalnie wiosenną oprawę wydarzenia zapewni Flora Muzyka przygotowując dla gości roślinny targ, na którym będziecie mogli poznać najciekawsze gatunki roślin i uzupełnić swoją zieloną kolekcję. Wszystko w otoczeniu wspaniałej muzyki, przy której rozkwita moc pozytywnej energii!
  Co wieczorem? O 20:00 zapraszamy Was na AïOLI RAP JAM! Energetyczne połączenie rapu, funku, soulu z zaskakującymi elementami jazzowymi, czyli Tomasin (rap), Rakraczej (rap), Julita Zielińska (wokal) + muzycy. Yeeees!

  5 maja 2018 (sobota)

  start: 9:00

  Partyzantów 6 / Gdańsk

   

  Wiecej informacji na stronie wydarzenia na FB:
  https://www.facebook.com/events/227363531151568/

  aioli_gdansk-min

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere