• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Wracamy do gry! Zarejestruj się już dziś!

  2018-04-25
  Siatkówka plażowa w biznesie? Dlaczego nie! 16 czerwca Wybrzeże już po raz ósmy ugości turniej Beach Volleyball Business Cup – największe otwarte zawody międzyfirmowe w Polsce. Każdego roku liczba drużyn biorących udział w wydarzeniu rośnie, a zainteresowanych nie brakuje.

  Aby zjednać środowisko siatkarskie i zawodowe, gdańska plaża planuje zgromadzić w tym roku firmy z całego kraju. Główną ideą wydarzenia jest promowanie aktywnego stylu życia pracodawców, co natomiast bezpośrednio przekłada się na lepsze relacje wewnątrz firmy. Jest to również niecodzienna okazja do integracji pracowników, promocji zasad fair play, a także budowanie przestrzeni do nawiązywania i podtrzymywania cennych relacji.

  bvb_1-min

  - Zespołowa gra zdecydowanie sprzyja, a także pomaga promować znakomitą atmosferę w pracy – mówi Wojciech Wojciechowicz, zdobywca podium poprzednich edycji zawodów.

  - Natura gry zespołowej ma odzwierciedlenie w życiu zawodowym, a przede wszystkim w pracy grupowej. Sportowa rywalizacja to także doskonały sposób na budowanie zaangażowania – dodaje Monika Reszko, psycholog biznesu, pomysłodawczyni turnieju.

  bvb_2-min

  Ósma edycja turnieju przynosi dużą dozę nowości i świeżości. - W tym roku system rozgrywek otwiera się nie tylko na zaawansowanych graczy, ale również na osoby lubiące zabawę. Innowacyjne rozwiązanie dostarczy emocje 16 dwuosobowym drużynom PRO, a także kolejnym 16 czteroosobowym FUN. Oprócz tego, zaraz po meczu finałowym odbędzie się Beach Party dla wszystkich uczestników wydarzenia - mówi Sara Klawikowska, Client Relations Manager BVB Cup. Dla kibiców organizatorzy przygotowują ciekawe atrakcje, które zapewnią wyjątkowe wspomnienia.

  bvb_3-min

  - Trzeba przyznać, że turniej cieszy się zarówno bardzo dobrą opinią w kwestii organizacji, jaki i wyjątkowego klimatu. Atmosfera zapewnia niezapomniane wrażenia i emocje. Polecam jak najbardziej – zachęca Mateusz Adamiak, zwycięzca siódmej edycji BVB Cup z Lotos Trefl Gdańsk.
  Szczegóły imprezy można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/bvbcup oraz www.bvbcup.pl, gdzie można zarejestrować drużynę. Zapisy trwają do 10 czerwca lub do wyczerpania limitu miejsc.

   

  fot.: materiały prasowe

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere