• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Huczne otwarcie Hotelu Aquarion

  2018-04-18

  Na hotelarskiej mapie polskiej stolicy Tatr pojawił się nowy, znaczący punkt - Hotel Aquarion, 4-gwiazdkowy obiekt z bogatym zapleczem noclegowym i konferencyjnym, który jest bezpośrednio połączony z Aqua Parkiem Zakopane. Obiekt należy do sieci Dobry Hotel.

  aquariona_zakopane

  136 wygodnych pokoi, 7 pięter, 3 bogato wyposażone sale konferencyjne (o łącznej powierzchni 221 m2) i jeden bezpośredni korytarz będący połączeniem z Aqua Parkiem. To najważniejsze cechy hotelu, ulokowanego przy ul. Jagiellońskiej 29, zaledwie 500 metrów od zakopiańskiego Dworca PKP. Uroczyste przecięcie wstęgi – w obecności przedstawicieli Operatora, firmy Dobry Hotel oraz inwestorów, Spółki Aqua Hotel Zakopane S.A. – miało miejsce 13 kwietnia. Huczną imprezę poprowadziła aktorka Monika Zamachowska, a dodatkowymi atrakcjami były: recital jej męża, Zbigniewa Zamachowskiego oraz zatytułowany „Przebłyski” wernisaż zdjęć Katarzyny Figury.

  - Hotel Aquarion jest znaczącym elementem naszej sieci – zapewnia Leszek Mięczkowski, prezes Operatora obiektu, firmy Dobry Hotel. – To hotel, który płynnie łączy funkcje obiektu wypoczynkowego z elementami biznesowymi. Trzy sale konferencyjne dają duże możliwości do organizacji konferencji oraz imprez bardziej rozrywkowych, czego jesteśmy świadkami, m.in. na uroczystości otwarcia. Wygodny korytarz na jednym z pięter pozwala z kolei na dostanie się do Aqua Parku Zakopane w hotelowym szlafroku i kapciach, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz – dodaje.

  aquariona_zakopane_2

  - Stawiamy na personel obeznany z najwyższymi standardami, z doświadczeniem w pracy w naszym wymagającym turystycznie rejonie, a jednocześnie młody i pełen zapału – podkreśla Dyrektor Hotelu, Paweł Migacz. – Dodatkową przewagą naszego obiektu jest Restauracja Górna Stacja. Serwujemy w niej dania kuchni europejskiej, ale nie brakuje u nas tradycyjnych akcentów, które przybliżają Tatry i Zakopane Gościom przybywającym z całej Polski i zza granicy – zapewnia.

  Hotel Aquarion może pochwalić się też własną Strefą Relaksu. Goście znajdą w niej saunę suchą i parową, kameralną salę do ćwiczeń oraz 3 gabinety SPA. Oferowane są w nich zabiegi nawilżające, liftingujące, odżywcze i odmładzające, które wpływają nie tylko na wygląd skóry, ale także na wewnętrzną harmonię organizmu. Atrakcji nie zabraknie również dla najmłodszych Gości hotelu. Dla nich przygotowano bogato wyposażoną Salę Zabaw, szereg udogodnień – w tym podgrzewacze do butelek i dopasowane rozmiarowo szlafroki – a nawet specjalne pozycje w menu restauracji.

  aquariona_zakopane_3

  - Chcemy, żeby każdy w naszym hotelu mógł poczuć się swobodnie i komfortowo. Mamy bogate doświadczenie w realizacji najwyższych standardów gościnności i to dajemy każdemu, kto nas odwiedza. Doskonale wiemy, że zadowolony Gość będzie wracał, do Zakopanego lub innych hoteli w naszym portfolio i na tym nam zależy – podsumowuje Leszek Mięczkowski.

  aquariona_zakopane_4

  ----

  Dobry Hotel to silnie rozwijająca się firma, która powstała w 2004 roku. Stabilna pozycja na rynku hotelarskim oraz zaufanie, które zdobyliśmy przez lata budowania marki, spowodowały, że obecnie zarządzamy hotelami oraz restauracjami w największych miastach w Polsce (w Gdańsku, Sopocie, Gdyni, Krakowie, Poznaniu, Zakopanem, a niedługo również we Wrocławiu i Warszawie). Dobry Hotel to synonim doświadczenia, ale też nowoczesności oraz nieustannego podążania za zmieniającymi się trendami.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere