• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Nowa odsłona Apex Flex GTX

  2018-03-15

  The North Face wziął na warsztat swój rewolucyjny Apex Flex GTX, tworząc lżejszą i bardziej dopasowaną wersję wodoodpornej i miękkiej w dotyku kurtki. Odświeżona została także kolorystyka, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom górskich wypraw.

  Apex Flex GTX, która na rynek trafiła wiosną 2017 roku, była pierwszą na świecie kurtką łączącą wygodę i funkcjonalność jaką daje miękki materiał z całkowitą wodoodpornością gwarantowaną przez GORE-TEX® 3L.

  northface 2

  Wersja 2.0 została odchudzona o 40g, dzięki czemu Apex Flex GTX 2.0 waży jedyne 800g i zapewnia pełną swobodę ruchów, niezależnie od panujących warunków.

  O 12% poprawione zostały także parametry oddychalności rewolucyjnej kurtki The North Face. 

  „Apex Flex był prawdziwą innowacją w kategorii wodoodpornej odzieży wierzchniej. Zaktualizowany model jest jeszcze bardziej wszechstronny, dzięki czemu sprawdzi się w każdych warunkach pogodowych. Apex Flex 2.0 został zaprojektowany i skonstruowany z myślą o aktywności fizycznej. Za sprawą elastycznej tkaniny GORE-TEX zapewnia wygodę oraz ochronę przed deszczem i wiatrem niezależnie od tego, co akurat robimy. Krótko mówiąc, jest to kurtka na każdą okazję.” - tłumaczy Darren Cookson, VP Product w The North Face® EMEA.

  northface_2 2

  Męski i damskie modele Apex Flex GTX 2.0 w szerokiej gamie opcji kolorystycznych dostępna jest w sklepie on-line www.thenorthface.pl oraz w sklepach stacjonarnych The North Face®.

   

  fot.: materialy prasowe

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere