• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Monika Włoch

  Woli żałować, że coś zrobiła niż tego, że nigdy nie spróbowała. Pasjonatka mody uwielbiająca ją analizować, pisać o niej i wreszcie – tworzyć własne projekty. Prywatnie tworzy stronę, na której pokazuje swoje ubrania. Kocha podróżować i rozmawiać z ludźmi, bo uważa że każdy ma w sobie potencjał i ciekawą historię. Jest multitaskingowcem, co jednocześnie jest błogosławieństwem i przekleństwem. Interesują ją tworzenie filmików, wszelkie sporty deskowe i ekstremalne, sztuka minimalizmu a także nieprzeciętne koktajle, które sama przygotowuje dzięki kilkuletniemu doświadczeniu za barem.

  Łukasz Jemioł S/S 2018

  2018-03-10
  Najnowsza kolekcja Łukasza Jemioła na nadchodzący sezon została zaprezentowana w chłodnych, przemysłowych wnętrzach Praskiej Drukarni. Czym projektant zachwycił tym razem?

  Pokaz zorganizowany w Dzień Kobiet był premierą kolekcji na nadchodzącą wiosnę i lato 2018 roku. Projekty zostały zdominowane przez zwiewne i przezroczyste materiały, które zostały utrzymane w jednolitych odcieniach szarości bądź zwierzęcych, klasycznych wzorach. Stylizacje zaprezentowane na wybiegu składały się z delikatnych, plisowanych sukienek i spodni połączonych z kabaretkami, które szturmem zdobywają nadchodzący sezon jako jeden z najważniejszych trendów.
  Zaprezentowana kolekcja była bardzo kobieca, klasyczna i zmysłowa czyli doskonała na oczekiwaną już przez wszystkich wiosnę. Zielony, satynowy kombinezon przełamał naturalne i delikatne odcienie, w których były utrzymane projekty, zupełnie tak jak żółte akcenty, wprowadzone zarówno jako element całego stroju jak i fragment materiału.

  Wydarzenie zostało uświetnione ukłonem w stronę kobiet, którym po pokazie zostały wręczone białe róże ze względu na ich święto, obchodzone tego właśnie dnia.

   

  fot.: Zuza Sokołowska

  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere