• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Majówka – dlaczego nie w Nowym Jorku?

  2018-02-22
  30 kwietnia narodowy przewoźnik PLL „LOT” S.A. rozpoczyna regularne połączenie między Rzeszowem a Nowym Jorkiem. Jest to długo wyczekiwane połączenie między lotniskiem w podrzeszowskiej Jasionce a lotniskiem Newark.

  Uruchomienie regularnych lotów otwiera nowe możliwości dla wielu firm działających w ramach stowarzyszenia Dolina Lotnicza, które zrzesza ponad 100 różnych firm zlokalizowanych na Podkarpaciu. Już dzisiaj przedsiębiorcy z branży lotniczej, kosmetycznej, farmaceutycznej czy spożywczej eksportują swoje produkty za ocean, a dzięki bezpośredniemu połączeniu ze Stanami Zjednoczonymi wymiana handlowa stanie się jeszcze łatwiejsza.

  Nowe bezpośrednie połączenie Rzeszowa z Nowym Jorkiem to nie tylko ogromne ułatwienie w wymianie handlowej, ale również udogodnienie dla pasażerów podróżujących turystycznie z naszego lotniska za ocean.

  statua wolnosci, USA, Stany zjednoszczone

  Turystyka jest jednym z głównych produktów Nowego Jorku. Rocznie miasto odwiedza ok 39 milionów turystów, którzy mają do dyspozycji setki atrakcji. Zgodnie ze starym chińskim powiedzeniem „Lepiej raz zobaczyć niż sto razy usłyszeć”, nie da się być w Nowym Jorku i nie odwiedzić tak znanych miejsc jak Empire State Building, Times Square, Radio City Music Hall, Statua Wolności, Ellis Island czy Wall Street. Warto też zobaczyć Central Park, który jest jednym z najwspanialszych przykładów architektury krajobrazu na świecie, a zarazem płucami Nowego Jorku. W NY każdy znajdzie coś dla siebie. Ilość atrakcji oraz ogromne zróżnicowanie kulturowe i kulinarne pozwoli zadowolić nawet najbardziej wymagającego turystę.

  Z Rzeszowa bezpośrednie rejsy do Nowego Jorku będą realizowane w każdy poniedziałek nowoczesnymi samolotami typu Boeing 38-Dreamliner. Start o 6:05, lądowanie w Newark o 11:50. Na wszystkich trasach międzynarodowych LOT oferuje aż trzy klasy podróży: LOT Business, Premium Economy i Economy Class. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty tym bardziej, że na stronie LOT-u nadal dostępne są bilety w bardzo atrakcyjnych cenach.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere