• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Wielkie otwarcie AïOLI Bread & Aperitivo

  2018-02-12
  14 lutego – dzień, w którym społeczeństwo dzieli się na szczęśliwie zakochanych i szczęśliwie najedzonych. Jedni trzymają się za ręce i patrzą sobie w oczy, inni idą na randkę z pizzą i Netfliksem.

  14 lutego – Dzień, w którym społeczeństwo dzieli się na szczęśliwie zakochanych i szczęśliwie najedzonych. Jedni trzymają się za ręce i patrzą sobie w oczy, inni idą na randkę z pizzą i Netflixem.

  AïOLI jak zawsze łamie stereotypy i przekłada Walentynki na 21.02. tym samym otwierając się na tych zakochanych i najedzonych.
  - Dosłownie. Chmielna 26 to adres warszawskiego AïOLI, tym razem w odsłonie Bread &Aperitivo. Co to w zasadzie oznacza?

  Śródziemnomorski lifestyle zakrapiany drinkami od wczesnych godzin, każdego dnia, głównie w gronie przyjaciół. Brzmi jak piątek, czy sobota. Z tym, że w tym wypadku nie chodzi tylko o szybki before.
  Aperitivo, to pewna „kultura picia” i celebracja dnia w grupie przyjaciół. Wspólne dzielenie się posiłkiem, muzyka, akcent na bar, wiele odsłon pieczywa.

  Włoską stolicą aperitivo jest Mediolan.
  Coś nam się wydaje że Polskim odpowiednikiem stanie się Chmielna 26.

  W menu znajdziecie ponad 20 pozycji prezentujących różne wariacje na temat pieczywa – to cechy nowego AïOLI Bread & Aperitivo.

  Podsumowując, koncept startuje 21.02 (środa) o 9:00. Jeżeli Wasze Walentynki z 14.02. okazały się klapą – zróbcie powtórkę razem z nami - wpiszcie w kalendarz 21.02., dodając przypomnienie w telefonie.
  Jedno jest pewne #widzimysięwaioli!

  Specjalnie dla Was wszystkich od godziny 18:00 zagrają: Princess Rap i DJ Greg Belt.

  AïOLI
  Bread & Aperitivo
  ul. Chmielna 26
  Warszawa


  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere