• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Nowy magazyn o modzie od FashionTV

  2018-02-02
  Już 5 lutego w Warszawie odbędzie się uroczysta Gala Inauguracyjna FashionTV Magazine. W trakcie gali będą rozdawane statuetki zgodnie z działami magazynu FashionTV.

  FashionTV Magazine, wydawany od 2007 roku na świecie, jest już dostępny na polskim rynku. Jest to przewodnik po najlepszych pokazach mody, trendach w modzie, sztuce, designie, kulturze, a także po luksusowych destynacjach, w których prezentujemy najbardziej pożądane przedmioty oraz usługi. Autorskie sesje fotograficzne magazynu, ekskluzywna szata graficzna i najwyższej jakości druk podkreśla, że wyjątkową wartością magazynu jest kreatywność, która dopełnia jakość pisma i staje się inspiracją do estetycznych poszukiwań.

  FashionTV Magazine będzie dostępny w ponad 15 tysiącach egzemplarzy w najbardziej prestiżowych miejscach w całej Polsce. Silny wizerunek marki FashionTV, która ma swoich fanów na całym świecie, otwiera nowe pole do współpracy na łamach drukowanego magazynu dla twórców, projektantów, fotografów, indywidualnych artystów w branży mody i sztuki, osób zainteresowanych kulturą i designem. Redaktorem Naczelnym magazynu jest Anna Neneman, a Dyrektorem Generalny Tomasz Łysiak.

  FashionTV Magazine przybliża nas do realnego świata mody. Można tu znaleźć między innymi takie działy jak: f.designer world, gdzie przedstawione są sylwetki najlepszych, światowych projektantów mody, f.interview – wywiady i sesja zdjęciowa z osobowościami z okładki, f.Polish designer, czyli wywiady z najlepszymi polskimi projektantami, f.international model z sylwetkami topowych, światowych modelek, f.fashion&film, f.stylists poświęcona wywiadom z najlepszymi stylistami, f.trends, f.beauty, f.art & culture, f.men – rubryka poświęcona mężczyznom, a także raporty ze światowych i polskich wybiegów.

  Warszawskiej gali towarzyszyć będą pokazy mody, w tym Maison Anoufa Paris z ostatnią kolekcją, pokazaną zaledwie dwa tygodnie temu w Paryżu. Koronki, geometria, oryginalne łączenia, każda z rzeczy osobiście uszyta przez młodego projektanta zachwyca. Maison Anoufa to dom mody założony w roku 1939 przez rodzinę Anoufa, dziś prowadzony przez prawnuka założyciela, Ylana Anoufa. Paryski artysta i projektant od 3 lat tworzy i mieszka w Polsce. Jest też dyrektorem kreatywnym FashionTV. Swoje kolekcje przedstawia podczas tygodnia mody Paris Haute Couture.

  Kolejną niespodzianką przygotowaną na to wydarzenie jest pokaz najnowszej kolekcji wiosna-lato 2018 Doroty Godlpoint. Kolekcja zdumiewa róznorodnością kolorów i odkrywa styl safari, gdzie sukienki z nostalgicznych przeradzają się w ekstrawaganckie. Elegancja i luksus inspirują się codziennością, dodając nieco swobody i frywolnych połączeń.

  Podczas gali będzie można obejrzeć również salon Haute Couture z niepowtarzalnymi kreacjami światowych projektantów mody.

   

  Partnerzy wydarzenia: Partnerzy: Jaguar, Dorota Goldpoint, Java, Duplo, Sucre – Pâtisserie, Trendy Opticians, Panek Clinic, dr Kasela, Estell, City Security, Jean Louis Dawid, Mona by Monika Natora, Aroma Car, Life Power, Duo Life, Deluxe, Maison Anoufa Paris, Mionetto Prosecco.

  Patroni Medialni: Platforma medialna Anywhere.pl, Book Of Luxury, Business & Prestige.

  okladka-BS-min

   

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere