• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Bądź pewna siebie z marką So Chick So Freak

  2018-01-26
  Oto apel do kobiety – bądź rewolucją samej siebie. Bo taką kobietę – silną, dynamiczną i zdecydowaną - ubiera kolektyw So Chick So Freak.

  Marka w najnowszej kolekcji stawia na wyrazistość, bogactwo ornamentów i różnorodność materiałów. Projektantki pamiętają także o osobowościach swoich klientek. Wszystko po to, aby zawsze iść ramię w ramię z kobiecymi emocjami. Oto manifest SCSF na 2018 rok:

   

  1. Twój styl - twoja osobowość. To, co nosisz na co dzień, także cię definiuje. Dlatego słuchaj siebie i podążaj za swoją intuicją. Ubranie powinno podkreślać to, co w tobie najpiękniejsze i dodawać ci pewności siebie. Twoje stylizacje opowiadają twoją historię i zdradzają to, kim jesteś.
  2. Wyraź swoje emocje. Uczucia, nawet te silne, potrzebne są nam do życia, każde z nich nas ubogaca, ma moc zmiany. Nie bój się ich wyrażać, także poprzez modę. Wiemy, że każdy dzień niesie ze sobą inne przeżycia, dlatego chcemy, aby nasza kolekcja była dla ciebie sposobem na wyrażenie każdej z towarzyszących emocji.
  3. Realizuj siebie. Możesz być kim tylko zechcesz. Niech twoja ambicja zawsze dodaje ci energii do podążania w obranym kierunku. Nie bój się zmian i patrz odważnie w przyszłość. Staraj się szukać spełnienia w każdej z dziedzin życia.
  4. Spełniaj swoje marzenia. Jesteśmy przekonane, że marzenia mają wielką moc. SCSF jest tego świetnym przykładem. Dlatego trzymamy kciuki za każde z twoich pragnień. I mamy nadzieję, że nasza kolekcja dedykowana kobietom takim jak ty - biorącym swój los we własne ręce - będzie dla ciebie wsparciem. I pamiętaj, że marzenia same się nie spełnią.
  5. Bądź szczęśliwa każdego dnia. Niech szczęście będzie twoim najpiękniejszym dodatkiem, uśmiech idealnym makijażem, a pewność siebie - inspiracją dla innych. Rób to, co sprawia ci największą radość. Wtedy każde nowe wyzwanie podejmiesz z zaangażowaniem, a osiągnięty sukces będzie smakował wyjątkowo słodko.
  Galeria
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere