• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  "First minute" – zadanie na początek roku!

  2018-01-05
  Nowy rok, nowe plany i postanowienia oraz nowe marzenia do spełnienia. Stary rok upłynął intensywnie? W tym nowy znajdź chwilę na relaks. Na wypoczynek zawsze jest dobry moment!

  Początek roku to czas snucia planów, warto więc zacząć myśleć o tym, na kiedy wykupić wymarzone wakacje. Tradycyjnie już w pierwszych miesiącach roku organizatorzy przygotowują szereg promocji na wypoczynek w sezonie letnim, czyli z wylotem od czerwca. Pod ogólną nazwą promocji „first minute” kryje się wiele korzyści z zakupów.

  wlochy

  Po pierwsze: zniżki w stosunku do cen katalogowych sięgają nawet 45%, a na zakup wycieczki wystarczy kilkaset złotych zaliczki. Pozostałą kwotę można dopłacić nawet miesiąc przed wylotem na urlop. Po drugie: tylko w czasie promocji „first minute” można otrzymać gratisy, z których najpopularniejsze są wycieczki fakultatywne umożliwiające urozmaicenie pobytu w danym miejscu. Po trzecie: właśnie teraz jest jeszcze pełna dostępność ofert różnego rodzaju hoteli i pokoi oraz opcji wylotu z lotnisk lokalnych. Można wybrać taką, która w 100% spełni nasze wymagania. Poza tym, jeśli chodzi o opcję „first minute”, to z pewnością wiąże się ona ze sporym komfortem psychicznym. Rezerwując wakacje zimą, nie musimy latem uczestniczyć w pogoni za ofertami „last minute”. Mamy ponadto czas, by spokojnie zastanowić się nad konkretnymi ofertami i sprawdzić opinie interesujących nas wczasach.

  Jeżeli oczekujemy większego wyboru w określonym terminie – warto kupić wycieczkę wcześniej. To samo dotyczy wylotu z konkretnego portu lotniczego. Dlatego też promocje „first minute” polecamy przede wszystkim rodzinom z dziećmi oraz osobom, które cenią wygodę zakupów.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere