• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  BUM BUM ORKeSTAR na 15. urodziny Banjaluki.

  2018-01-04

  12.01.2018 (piątek)

  godz. 21:00

  Szkolna 2/4 Warszawa

   

  Wielkimi krokami zbliżają się 15. urodziny warszawskiej Banjaluki - zapewne wielu z Was kojarzy ją z ulicy Puławskiej. To właśnie na Mokotowie rozpoczęła się historia tej kultowej bałkańskiej miejscówki, która gości od kilku lat w samym centrum Warszawy - przy ulicy Szkolnej 2/4. To właśnie pod ten adres od dłuższego przyciągają teraz tłumy fanów banjaluckiego klimatu.

   Przez wiele lat staraliśmy się dostarczyć Wam wielu wrażeń - patrząc chociażby na miniony 2017 rok, daliśmy Wam możliwość udziału w Banjaluckich Kafanach, AlkoBanji, imprezach ze Street Suply i wielu innych wydarzeniach. Gdyby tego wszystkiego było mało, to wakacje spędzaliście w ogródku, który został okrzyknięty najlepszą miejscówką w mieście. A to wszystko dzięki Wam!

  Dlatego też już 12 stycznia 2018 chcemy zaprosić Was wszystkich do wspólnego świętowania już 15. urodzin Banjaluki. Oprócz najlepszego klimatu, tortu i wspólnego „Sto lat”, specjalnie dla Was wystąpi Bum Bum Orkestar. Oprócz wymienionych atrakcji nie zabraknie też niespodzianek!

  Wstęp na wydarzenie jest w pełni bezpłatny – nie trzeba chyba dodawać, że Wasza obecność jest obowiązkowa. (PS. Banjaluka Warszawa nazywana jest często gastro-babcią, a wiecie jak to z urodzinami babci – nie wypada nie przyjść.)


  Program imprezy poznacie już niebawem, a póki co krótkie info o wydarzeniu:
  data: 12.01.2018

  godzina: 21:00
  wstęp: 0 pln

  Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na FB:
  https://www.facebook.com/events/135456660464007/


  A tymczasem zapoznajcie się z gwiazdami wieczoru:

  BUM BUM ORKeSTAR

  Zespół tworzy siedmiu muzyków, każdy jest specjalistą od swojego instrumentu.

  Chłopaki wspólnie tworzą niespotykane w Polsce brzmienie rodem z serbskiego wesela, czy bułgarskiej tawerny. Każdy z nich jest z innej muzycznej bajki, dlatego w ich utworach słychać wpływy klezmerskie, tradycyjne, polskie, kurpiowskie, warszawskie, a nawet współczesne klubowe brzmienia.

   

  urodziny_banjaluka

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere