• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Otwarcie sklepu flagowego De La Garza w Warszawie

  2017-12-29

  Pod koniec listopada 2017 roku przy ulicy Mokotowskiej 8 w Warszawie, projektant meksykańskiego pochodzenia Rodrigo De La Garza otworzył swój pierwszy sklep stacjonarny.

  RDLG_4

  Marka De La Garza sygnowana nazwiskiem głównego projektanta i założyciela powstała w Warszawie w 2010 roku i oferowała głównie usługę męskiego krawiectwa miarowego od kilku miesięcy również damskiego. W nowym butiku zlokalizowanym w pięknej zabytkowej kamienicy fani marki znajdą również, krótkie serie odzieży dostępnej prosto z wieszaka.

  RDLG_2

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Rodrigo rozszerzył swoją ofertę o limitowane kolekcje, które pojawiać się będą w sklepie stacjonarnym co dwa miesiące. W kolekcjach znajdziemy: marynarki, płaszcze, kurtki skórzane, swetry, dodatki oraz buty. Wszystko wykonane z najlepszych materiałów oraz skór sprowadzanych z Włoch, Anglii oraz Chile.

  RDLG_1

  W sklepie flagowym, który podzielony jest na dwie strefy: ready to wear i tailor made, projektant zaprezentował jeszcze jedną nową usługę, której zaprojektowanie oraz wdrożenie zajęło ponad rok. Najnowszą innowacją marki jest aplikacja 3D, która pozwala na indywidualne zaprojektowanie i personalizację obuwia męskiego i damskiego. Na platformie dostępnych jest 15 modeli butów oraz ponad tysiąc kombinacji, które pozwalają na stworzenie butów tailor made. 

  RDLG_3

  Jeszcze w tym roku projektant planuje wdrożenie nowej i odświeżonej strony marki połączonej ze sklepem online.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere