• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Nowy rok, Nowy Orlean – sylwester w Momu!

  2017-12-20
  W sylwestrową noc warszawska restauracja Momu zaprasza nas w magiczna podróż po zakątkach Luizjany. To z pewnością dobra opcja, by przywitać Nowy Rok z klasą!

  Kto nie raz bujał się w obłokach, rozpływając się w dźwiękach trąbki, puzonu czy klarnetu, z myślą, by choć na chwilę znaleźć się w roztańczonym Nowym Orleanie, ma okazję urzeczywistnić swoje pragnienia. Kolejną dobrą wiadomością jest to, że wcale nie trzeba w tym celu pakować walizek i rezerwować bilet na lot przez Atlantyk - na Wierzbową w Warszawie spokojnie dojedziemy komunikacją miejską lub taksówką. 

  Atrakcji nie zabraknie, tak jak to zresztą zwykle bywa w tym wyjątkowym miejscu.
  Wisienką na torcie podczas Wielkiej Nocy Sylwestrowej będą przygrywający podczas zabawy i tańców weterani starego, dobrego jazzu – Dixie Warsaw Jazzmen, specjalizujący się w tradycyjnym jazzie, tzw. ,,białym dixieland", żywcem wziętym z lat 20.-40., gdy Ameryka bawiła się jak nigdy wcześniej i później. Usłyszymy więc wiecznie modne standardy - blues, ballady, stompy.
  Warto zajrzeć na Facebooka i dołączyć do wydarzenia, by na bieżąco dowiadywać się o kolejnych smaczkach, jakie czekać będą na gości w sylwestrową noc. Do zobaczenia!

  Czas: 31.12.2017 godz. 20:30

  Miejsce: MOMU ul. Wierzbowa 9/11 Warszawa


  Cena: 300 PLN/osobę
  Bilety do nabycia w restauracji.

  Strona wydarzenia na FB:
  https://www.facebook.com/events/197518564125963/

   

  SYLWESTER-MOMU-

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere