• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Z LOT-em ze Szczecina do Singapuru

  2017-12-18
  Gdzie leży Szczecin? W Europie. A ile osób lata miedzy Europą a Singapurem? Aż 3 mln pasażerów rocznie! Od 15 maja 2018 roku liniami LOT Polish Airlines rusza połączenie ze Szczecina przez Warszawę do krainy smoków.

  Po Seulu, Tokio i Pekinie LOT otwiera czwartą dalekosytansową trasę do Azji. Od maja w każdy wtorek, czwartek oraz sobotę, a od lipca również w poniedziałki, samoloty będą startowały ze Szczecina o 21:05, natomiast z Singapuru o 00:05, by o 08:25 czasu lokalnego wylądować w stolicy Pomorza Zachodniego.

  – Dotrzymujemy słowa, uruchamiając nowe połączenie do Azji Południowo-Wschodniej – mekki wielu turystów, ale i jednego z najbardziej rozwiniętych ośrodków biznesowych świata. Singapur jest bramą dla dalszych podróży wgłąb Azji, a nawet do Australii i Oceanii. Jesteśmy pewni, że uruchomienie nowego połączenia LOT-u stwarza doskonałą okazję dla pasażerów z Europy Środkowo-Wschodniej i nie tylko, by odwiedzić Singapur i przekonać się o licznych zaletach tego egzotycznego i świetnie rozwiniętego kraju – powiedział Rafał Milczarski, prezes LOT-u. – Jesteśmy przekonani, że to nowe połączenie przypadnie do gustu pasażerom. Za sprawą dogodnego rozkładu i nowoczesnych Dreamlinerów jest to najwygodniejsza oferta z Europy Środkowej do Singapuru.

  Wejdź na stronę LOT.com i sprawdź jak szybko i wygodnie możesz rozpocząć podróż z naszego lotniska do metropolii Dalekiego Wschodu!

   

  Szczecin – Singapur

  Singapur – Szczecin

  21:05-22:10 Warszawa 23:00-17:15

  00:05-06:15 Warszawa 07:15-08:25

   

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere