• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Mamaison Hotel Le Regina

  2017-12-15
  To jedno z najbardziej prestiżowych miejsc stolicy. Zlokalizowany na skraju Starówki, w sąsiedztwie Wisły, Mamaison Hotel Le Regina w zabytkowym Pałacu Mokrowskich stanowi oazę dla najbardziej wymagających, harmonijnie łącząc nowoczesny komfort i tradycję historyczną tego wyjątkowego miejsca.

  Do dyspozycji gości jest 61 pokoi i apartamentów dostępnych w kilku kategoriach. W pokojach klasy Superior zachwycają ręcznie malowane freski, które wypełniają wnętrze magią. Każdy pokój DeLuxe oferuje z kolei prywatny taras, wprost idealny na romantyczną kolację we dwoje.

  la_regina

  Rekomendowana przez prestiżowe przewodniki Michelin oraz Gault&Millau restauracja hotelowa La Rotisserie zaprasza w niezapomnianą podróż kulinarną z elementami kuchni francuskiej, europejskiej oraz fusion. Wina starannie dobrane przez dwukrotnego Mistrza Polski Sommelireów Andrzeja Strzelczyka podkreślają wysublimowane nuty smakowe dań.

  la_regina_2

  W podziemiach hotelu znajduje się SPA „Beauty First”, zwycięzca w kategorii Private SPA of the Year 2018 w The Luxury Travel Guide. SPA oferuje szeroką gamę masaży i zindywidualizowanych pakietów. Goście mają też możliwość odprężenia, korzystając z basenu, sauny i sprzętu fitness.

  la_regina_3

  Mamaison Hotel Le Regina Warsaw oferuje również zaplecze konferencyjne, stanowiąc doskonałą propozycję do organizacji spotkań biznesowych.

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere