• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  Uwalniamy polski potencjał!

  2017-12-06
  16 i 17 listopada w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena odbyło się największe wydarzenie gospodarcze tego roku – Kongres 590.

  Ta jedyna w swoim rodzaju impreza dedykowana była szerokim rzeszom polskich przedsiębiorców, od start-upów i małych firm, poprzez sektor MŚP, aż do dużych spółek giełdowych. Wśród gości panelowych nie zabrakło wybitnych ekspertów z dziedziny gospodarki, przedsiębiorców, urzędników odpowiadających za rozwiązania prawne i osobistości ze świata biznesu. Tym samym uczestnicy mieli niepowtarzalną okazję do dzielenia się opiniami i doświadczeniem.

  kongres_1

  W ramach Kongresu odbył się szereg paneli dyskusyjnych, podczas których omawiane były realne wyzwania stojące obecnie przed polskimi przedsiębiorcami, a także problemy, z jakimi muszą się zmagać na co dzień. Dwudniowe wydarzenie w G2A Arena było niepowtarzalną okazją do spotkań i rozmów na kluczowe z punktu widzenia Polaków tematy. Podczas tegorocznej edycji Kongresu Prezydent RP Andrzej Duda wręczył nagrody gospodarcze polskim przedsiębiorcom.

  kongres_2

  Nieprzypadkowo na miejsce Kongresu 590 wybrano okolice Rzeszowa. To właśnie tutaj rozkwita innowacyjny inkubator technologiczny Aeropolis, którego obiekty tworzą Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny. Także imponująca architektura wnętrz G2A Arena w Jasionce pozwoliły na przygotowanie bardzo bogatej propozycji konferencyjnej dla wszystkich gości.

  kongres_3

   

  źródło: Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka”

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere