• Współpraca
 • O nas
 • Polityka Prywatności
 • Reklama
  reklama Anywhere
  Anywhere .


  "REset" – Pokahontaz wraca do korzeni

  2017-12-04
  1 grudnia premierę ma czwarty album legendarnego składu Pokahontaz. Tym razem Fokus i Rahim sięgnęli do lat 90., czyli samych początków polskiego hip hopu.

  Wszystko zaczęło się od „Habitatu” – singla z promującego poprzednią płytę, „Reversal”. Utwór oparty na klasycznym bicie spodobał się słuchaczom. Okazało się, że właśnie na to czekali.

  -Dało nam to do myślenia. Później pojechaliśmy w trasę do Wielkiej Brytanii. Sporo naszych ludzi słuchało tam oldschoolowego rapu. W końcu sami za nim zatęskniliśmy – wspomina Rahim.

  W ten sposób po trzech albumach, w których Pokahontaz prezentowali raczej progresywne, eksperymentalne brzmienia, powstał „Reset”. To trzynaście utworów, a na trzech z nich zagościły wyjątkowe featuringi – Kaliber 44 („404”), Bob One („Czarne lustra”) i Tymek („Kalendarze”). Za bity odpowiada DJ West, a gościnnie pojawiają się: DJ Bambus, DJ Samiryi i DJ Jaroz. Miksował Magiera, a masteringiem zajął się DJ Eprom. Album powstał w słynnym MaxFloStudio w Katowicach.

  W Internecie można posłuchać już sześciu singli promujących płytę: „Nowy rozdział”, „Kalendarze”, „Stawiam dziś”, „Krzyżówka”, „Z buta drzwi” i „404”.

  Anywhere.pl jako patron medialny poleca!

  pokahotaz

  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Reklama
  reklama Anywhere
  Przeczytaj również
  Reklama
  reklama Anywhere